SENIORZY: Leśnik Cewice - Chrobry 0:0

W niedzielne deszczowe popołudnie seniorzy Chrobrego Charbrowo niespodziewanie zremisowali 0: 0 z gospodarzem spotkania Leśnikiem Cewice.

Mało, kto spodziewał się takiego rezultatu tym bardziej, że zespół z Cewic zdobył pierwszy punkt w tym sezonie. Analizując całe spotkanie trzeba przyznać, że nie łatwo gra się z takim przeciwnikiem i ten mecz to pokazał. Goście nie mieli pomysłu jak przedrzeć się przez bardzo dobrze grającą defensywę gospodarzy. Przeciwnik poza tym, że dobrze się bronił to równie dobrze kontratakował sprawiając przyjezdnym kłopoty. Chrobry zagrał bardzo słabe spotkanie nie radząc sobie z mocno zaangażowanym zespołem, który nie był lepszy piłkarsko, ale ambicji w tym dniu nie brakowało żadnemu zawodnikowi. Najlepszą sytuację, po której mogli przejąć prowadzenie to w 20 minucie przegrana z naszym bramkarzem w sytuacji sam na sam. Goście natomiast najlepszą sytuację strzelecką zaprzepaścili pięć minut później przy rozegraniu Pawlika strzale Kalamaszka i dobitce Kruszyńskiego. W drugiej połowie opadliśmy z sił i gra nie kleiła się tak jak byśmy tego chcieli. Graliśmy bardzo niedokładnie i chaotycznie. Jak wypracowaliśmy sytuacje to spóźnialiśmy się z jej wykończeniem pozwalając miejscowym na swobodny powrót do ustawienia. Czym bliżej końca tym większa presja przeciwnika szczególnie w doliczonym czasie gry po otrzymaniu przez naszego zawodnika czerwonej kartki za faul na zawodniku. Czy zasłużył na czerwo mogą ocenić tylko ci, co byli, a sędzia na pewno nie może tego spotkania zaliczyć do udanych, bo wpadek miał dużo więcej. Oczywiście tracimy kolejnego zawodnika na kolejne spotkania meczowe, co nas martwi najbardziej, bo wszystko wskazuje na to, że z liderem ze składem będzie bardzo ciężko.