SENIORZY: Chrobry - Start Miastko 1:3 (0:2)

Nie udało się sprawić niespodzianki podopiecznym Dariusza Wrońskiego, którzy w sobotnie popołudnie próbowali urwać punkty aktualnemu liderowi naszej grupy MKS Start Miastko przegrywając spotkanie 1:3.

Przy dużych kłopotach kadrowych nie byliśmy zespołem, który łatwo oddał skórę. Przez pierwsze 30 minut dotrzymywaliśmy kroku liderowi naszej tabeli. Przeciwnik przeważał przede wszystkim w stałych fragmentach gry, czego efektem była pierwsza bramka strzelona w 22 minucie z rzutu rożnego. W 33 minucie meczu sędziowie ponownie dali o sobie znać nie zauważając ręki u gości w polu karnym gdzie chwilę później nie mieli skrupułów pokazać kontrowersyjnego karnego, który praktycznie rozluźnił niepewnych swoich umiejętności gości i utrudnił gospodarzom walkę o punkty.

W drugiej połowie piłkarsko zagraliśmy dużo gorzej, ale bardzo ambitnie. Nasz bramkarz nie był łatwym przeciwnikiem dla przyjezdnych, których niejednokrotnie zatrzymywał. Choć 75 minucie straciliśmy kolejną bramkę po naszych prostych błędach w obronie to 2 minuty później strzelamy swoją 1 bramkę z rzutu wolnego autorstwa niezawodnego Mariusza Kalamaszka. W 80 minucie byliśmy bliscy podwyższenia dorobku bramkowego po uderzeniu na bramkę Mielewczyka, ale doskonałą interwencją popisuje się bramkarz gości. Do końca spotkania były naprzemienne starcia, z których nie wiele wynikało. Przeciwnik zasłużył na wygraną, choć był zespołem, którego można było poskromić, ale nasza słaba dyspozycja kadrowa pokrzyżowała nam nasze plany. Dziękujemy wszystkim za sportową walkę i życzymy naszym podopiecznym powodzenia w Przechlewie