SENIORZY: Sparta Sycewice - Chrobry 7:0 (2:0)

W ostatniej kolejce rundy jesiennej Słupskiej Klasy Okręgowej zawodnicy Chrobrego Charbrowo doznali dotkliwej porażki przegrywając na wyjeździe z Spartą Sycewice 7:0

W pierwszej części meczu goście byli równym przeciwnikiem dla zawodników z Sycewic. Stracone bramki wynikały z błędów oraz braku komunikacji naszej defensywy. Przeciwnik był zespołem lepszym, ale do opanowania. W drugiej części meczu fatalne decyzje sędziego oraz bardzo ostra gra, na którą nie reagował arbiter nie pomagały rozwinąć skrzydeł i wkradły się niepotrzebne dyskusje, które negatywnie wpływały na dalszą część meczu. Po 4 straconej bramce gra całkowicie przestała się kleić prowadząc do prostych błędów oraz niechęci do gry. Wymuszone kontuzjami zmiany po 60 minucie meczu nie poprawiły sytuacji na boisku. Przeciwnik nie zwalniał wykorzystują coraz większą bezradność naszego zespołu. Wynik końcowy nie buduje, ale trzeba iść do przody i nie myśleć o tym, co było. W następnej rundzie mamy do udowodnienia, że tak wysoka przegrana to czysty przypadek. Głowy do góry i udajemy się na zasłużony odpoczynek. Do zobaczenia w nowym roku.

SKŁAD CHROBREGO