SENIORZY: Chrobry - Piast Człuchów 4:1 (2:0)

Kolejny przeciwnik przekonał się, że twierdza w Charbrowie nie jest łatwa do zdobycia. Po trudnym i ciekawym widowisku zespół Chrobrego pokonuje drużynę Piasta Człuchów 4:1.

Dużo walki, dużo dobrej gry, mega zaangażowanie zaowocowało w meczu z Piastem. Przeciwnik mógł narobić bigosu, ale to My okazaliśmy się w tym dniu być lepszym zespołem. Końcówka sezonu nie jest dla nas łaskawa. Kontuzje, kartki oraz sprawy służbowe niektórych zawodników zmusiły nas do rozegrania meczu praktycznie gołą 11. Ucierpiał na tym nasz środkowy obrońca Kiełtyka, który z kontuzją rozegrał ponad 85 minut. Na szczęście na ostatnie minuty dojechał do nas Mielewczyk, który zastąpił naszego kolegę. Niestety Karol po wizycie u lekarza uzyskał diagnozę, która eliminuje go na dwie ostatnie kolejki ligowe. Życzymy Kapitanie zdrówka i szybkiego powrotu do grania.

W tym meczu należy wyróżnić cały zespół, który nie pierwszy raz pokazał swoje możliwości. Na szczególną pochwałę zasługują nasi środkowi Radosław Piotrowski oraz strzelec 2 goli Norbert Butowski, którzy byli nie do okiełznania przez przeciwnika. Gratulacje Panowie. Oby tak dalej.

SKŁAD CHROBREGO