SENIORZY: Chrobry- Myśliwiec Tuchomie 2:1 (1:1)

Kolejne bardzo ważne punkty pozostały w Charbrowie. Mocny zespół Myśliwca Tuchomie nie zdołał pokonać gospodarzy spotkania przegrywając zawody 2:1

Niełatwo mają przeciwnicy pojawiający się na stadionie piłkarskim w Charbrowie. Przekonała się o tym drużyna Tuchomia, która nie miała łatwej przeprawy. Byliśmy zespołem, który swoją grą zasłużył na wygraną, choć jak się przekonaliśmy nie było łatwo przeciwstawić się twardo grającej obronie gości. W 10 minucie meczu na prowadzenie wyszli przyjezdni po bramce swojego najlepszego snajpera Grossa. Tępo gry wzrosło i na nasze wyrównanie nie trzeba było długo czekać. Doskonałe dośrodkowanie Wiśniewskiego wykańcza na bramkę aktywny Butowski. Po bramce gra się wyrównała, zarówno gospodarze jak i goście mieli swoje sytuacje strzeleckie w których albo brakowało wykończenia albo doskonale interweniowali bramkarze oraz linia obrony.

W drugiej połowie wyszliśmy z większą determinacją wygrania tego spotkania. W 51 wychodzimy na prowadzenie po bramce Janiszka, który wykorzystał prezent w postaci braku porozumienia między bramkarzem a obrońca gości. Nie zwalnialiśmy tępa i pięć minut później powinno być już 3:1, ale doskonałą sytuację Czerwionki wybrania golkiper gości. Trzy minuty później ten sam zawodnik marnuje doskonale wypracowaną sytuację strzelecką. Czym bliżej końca tym bardziej myśleliśmy o utrzymaniu wyniku cofając się do defensywy tym samy pozwalając sobie na niepotrzebne ataki zdeterminowanego przeciwnika. Walką i zaangażowaniem utrzymaliśmy wynik do końca zdobywając kolejne bardzo ważne punkty. GRATULACJE dla całego zespołu oraz powodzenia w kolejnych spotkaniach.