SPARING: Anioły Garczegorze - Chrobry 3:2 (1:0)

Korzystając z przerwy spowodowanej Uroczystościami Wszystkich Świętych zespół seniorów Chrobrego Charbrowo rozegrał na sztucznej murawie w Lęborku mecz kontrolny z IV ligową drużyną Aniołów Garczegorze przegrywając 3:2.

Zespół tym razem nie dał się ograć jak we wcześniejszych sparingach. Zawodnicy z Charbrowa radzili sobie całkiem nieźle i postawili gospodarzom niemałą poprzeczkę. Oczywiście bez błędów się nie obeszło, które należałoby wyeliminować, szczególnie, po których w szkolny sposób tracimy bramki. Trener Wiśniewski przede wszystkim dał pograć wszystkim zawodnikom nie patrząc na wynik spotkania, co dawało możliwość pokazania się niegrającym w podstawowym składzie piłkarzom rezerwowym. Charbrowianie odważniej zagrali w drugiej połowie dokumentując to 2 zasłużonymi bramkami. W pierwszej połowie jedyną bramkę strzelili gospodarze. W drugiej połowie wyrównał Mielewczyk, a po 10 minutach ponownie dali znać o sobie Anioły strzelając swoją drugą bramkę. Chwilę później mogliśmy ponownie wyrównać, ale doskonałej sytuacji sam na sam nie wykorzystał Mallek, po której poszła szybka kontra po rajdzie Drzazgowskiego, który szarżując przez całe boisko dogrywa koledze z zespołu, a ten precyzyjnym strzałem z głowy nie daje żadnych szans naszemu golkiperowi. W końcówce meczu zmniejszamy wynik porażki po doskonałym strzale z odległości Szwabacha.

SENIORZY: Anioły Garczegorze-Chrobry 3:2 (1:0)

Skład Chrobrego: Czaja - Mielewczyk P., Kachelski, Kiełtyka, Rzepka - Wiśniewski S., Krzyżanowski M., Szwabach, Stefaniak - Mallek, Mielewczyk A.