SENIORZY: Pogoń II Lębork - Chrobry 0:2 (0:1)

W dziesiątej kolejce Słupskiej Klasy A seniorzy Chrobrego Charbrowo odnieśli zasłużone zwycięstwo pokonując miejscową Pogoń II Lębork 2:0.

Charbrowianie jadąc do Lęborka nie brali pod uwagę innego wyniku jak tylko wygrana. Gospodarze próbowali stawiać opór dobrze grającym gościom, ale z minuty na minutę przewaga przyjezdnych była coraz bardziej widoczna i tylko nieskuteczne wykańczanie sytuacji bramkowych ratowały miejscowych od wyższej porażki. Z powodu braku bocznych arbitrów było bardzo dużo spornych sytuacji i błędnych decyzji walczącego w pojedynkę sędzięgo. Pierwszego gola strzeliliśmy w 20 minucie, ale bramka nie została zaliczona przez prowadzącego zawody, który dopatrzył się spornej pozycji spalonej. W 31 minucie nie było już wątpliwości po bramce strzelonej przez Janiszka.

W drugiej połowie gospodarze pozwalali nam na dużo więcej. Mieliśmy kilka dogodnych sytuacji, z których powinny paść bramki, ale golkiper miejscowych dzielnie panował na swoim terytorium. Przeciwnik nie był na tyle skuteczny by zagrozić dobrze spisującym się charbrowianom. W 77 minucie strzelec bramki Żmudzki i asystujący Kalamaszek pokazali właściwą siłę i możliwości naszego zespołu konstruując wzorową akcje meczu, na którą przeciwnik nie był w stanie zareagować. GRATULACJE DLA ZESPOŁÓW ZA DOSKONAŁE WIDOWISKO. Powodzenia w kolejnych spotkaniach.