SENIORZY: Chrobry - Dolina Gałąźnia Wielka 5:1 (2:0)

W sobotnie popołudnie seniorzy Chrobrego Charbrowo podejmowali na własnym obiekcie zespół Doliny Gałąźnia Wielka. W starciu pomiędzy drużynami zwycięskim zespołem okazali się gospodarze pokonując gości 5:1.

W pierwszych 20 minutach gry w doskonałym stylu prowadziliśmy grę na boisku dokumentując to bramką Janiszka strzeloną w 10 minucie oraz rzutem karnym wykonanym w 22 minucie przez Wiśniewskiego. Później wkradło się trochę bałaganu, niedokładności oraz braku koncentracji, co nie pozwoliło podwyższyć wyniku tego spotkania a budowało gości do odważniejszych kontrataków.

W drugiej połowie również dominowaliśmy i dłużej utrzymywaliśmy się przy piłce. Przeciwnik nie mając nic do stracenia groźnie kontratakował oraz wykorzystywał stałe fragmenty gry, z których tworzyli zamieszanie i w 64 minucie meczu nieoczekiwanie strzelają swoją pierwszą bramkę w tym spotkaniu. Długo nie cieszyli się z jednobramkowej przewagi, ponieważ dwie minuty później faulowany w polu karnym zostaje Wiśniewski zmuszając sędziego do interwencji. Egzekutor jedenastki Gołąbowicz ze stoickim spokojem pokonuje bramkarza gości. Charbrowianie stwarzali coraz groźniejsze sytuacje. Kwestia czasu było, kiedy w końcu przeciwnik nie zdoła w tępo obronić swoich pozycji. W końcówce spotkania rezerwowi pieczętują swoją obecność po dokładnym dośrodkowaniu 16 letniego Kruszyńskiego i bramce Juniewicza. W doliczonym czasie gry po wzorowym zagraniu Janiszka Wiśniewski nokautuje bezradnego przeciwnika dając zasłużone zwycięstwo gospodarzom. GRATULACJE