SENIORZY: Mecz sparingowy z Słupią Charnowo

Za nami kolejne spotkanie sparingowe zakończone zwycięstwem. Tym razem spotkanie kontrolne rozegraliśmy na boisku trawiastym w Charnowie pokonując 4:7 lidera Słupskiej B Klasy zespół Słupi Charnowo.

Choć na spotkanie wybraliśmy się w niekompletnym składzie to byliśmy stroną, która przewodziła w tym spotkaniu. Przeciwnik radził sobie przyzwoicie miejscami nie odstępując piłkarsko gościom z Charbrowa. Podłoże murawy na którym odbyło się spotkanie zobrazowało nam nasze niedociągnięcia dotyczące rozegrania pozycyjnego, prowadzenia piłki oraz strzałów na bramkę. Przekonaliśmy się, że najwyższy czas zacząć trenować na boisku, które będzie weryfikować nasze ligowe punkty, ponieważ piłka w Charnowie nie była już tak posłuszna jak na "Orlikowych wykładzinach". Najsłabszym punktem zawodów na pewno był sędzia, który popełniał zbyt dużo błędów na niekorzyść jednego jak i drugiego zespołu. Małym usprawiedliwieniem dla arbitra może być tylko to, że w tych czasach ciężko w pojedynkę prowadzić takie spotkania i błędy w dużej mierze wynikały z braku sędziów liniowych.

Za tydzień rozegramy ostatni mecz kontrolny na własnym stadionie z Polonezem Bobrowniki, który aktualnie piastuje na 3 miejscu Słupskiej A Klasy. Mecz zostanie rozegrany w niedziele 10.03.2019 o godz. 14.00. ZAPRASZAMY

SKŁAD CHROBREGO