SENIORZY: Mecz sparingowy z Polonezem Bobrowniki

W miniony weekend seniorzy Chrobrego Charbrowo rozegrali ostatnie spotkanie kontrolne przed rozpoczynającymi się rozgrywkami Słupskiej Klasy Okręgowej. Naszym przeciwnikiem była drużyna Poloneza Bobrowniki z którą wygraliśmy 1:6.

Wynik mógł zakończyć się o wiele wyższym rezultatem ale pewne sytuacje sam na sam z bramkarzem nie wychodziły tak jak byśmy tego chcieli. Do tego trzeba dodać bardzo grząską murawę boiska, która ze względów pogodowych w ostatnim czasie, zarówno dla jednych jak i drugich miejscami była dużym wyzwaniem aby utrzymać się na własnych nogach. Zagraliśmy dobre spotkanie, które zobrazowało jeszcze parę drobnych niedociągnięć na które na pewno musimy zwrócić uwagę.

Po meczu trener Wroński powiedział, że to ostatnie spotkanie zalicza na duży plus podchodząc z dużym optymizmem do przeciwnika najbliższego spotkania ligowego. W spotkaniu zabrakło paru zawodników, którzy pełnią bardzo ważne role w zespole i myślę że przy ich dodatkowym wsparciu powinno być tylko lepiej. Reszta należy do całego zespołu, który swoim zaangażowaniem musi pokazać charakter i uwierzyć w swoją siłę, a reszta przyjdzie sama.

SKŁAD CHROBREGO