SENIORZY: KS Włynkówko - Chrobry 2:1 (1:1)

Pierwszą przegraną w rundzie wiosennej zanotowali seniorzy Chrobrego Charbrowo, którzy w wyjazdowym meczu ulegli 2: 1 zespołowi KS Włynkówko, obrywając po raz kolejny bramkę w doliczonym czasie gry.

Nie jest łatwo w 11 osobowym składzie walczyć o punkty o czym przekonali się podopieczni Jacka Wiśniewskiego, którym przyszło zmierzyć się z dobrze zorganizowanym zespołem z Włynkówka. Do meczu przystąpiliśmy bez dwóch podstawowych zawodników, którzy odbywali kary za cztery żółte kartki, do tego z przyczyn służbowych obowiązków nie skorzystaliśmy z umiejętności Pawlika M., Żmudzkiego, Janiszka oraz obecnego, ale kontuzjowanego Czupryniaka. Z perspektywy całego spotkania najsprawiedliwszym rezultatem tego spotkania byłby remis. Zarówno gospodarze jak i goście mieli możliwości podwyższenia wyniku. Prowadzenie w 42 minucie meczu przejęli goście po bramce Gołąbowicza. Długo nie cieszyliśmy się z bramki, bo po dosłownie trzech minutach gry gospodarze doprowadzają do wyrównania. W drugiej odsłonie na zmianę wymienialiśmy pojedynki sam na sam z bramkarzami, którzy z każdego pojedynku wychodzili zwycięsko. Dodatkowo strzelcy obydwu zespołów nie błyszczeli w tym dniu skutecznością. Niestety w tych zawodach duże znaczenie miało przysłowiowe szczęście, które w 93 minucie spotkania po przepięknym strzale z dośrodkowania dało gospodarzom prowadzenie i wygraną w całym spotkaniu. Gratulujemy zespołom walki na boisku i życzymy powodzenia z najbliższych spotkaniach.

Skład Chrobrego: Steinke – Juniewicz, Sadurski, Mielewczyk, Stefaniak – Nastuniak, Kalamaszek, Pawlik Sz., Wiśniewski, Gołabowicz – Kwidziński.

Bramka: Gołabowicz