Wyniki ligowe drużyn Chrobrego.

W miniony weekend drużyny Chrobrego Charbrowo kończyły swoje spotkania meczowe rozmaitymi wynikami. Grupa seniorska po ciężkiej przeprawie na własnym stadionie ostatecznie zwyciężyła 1: 0 z ambitnym zespołem Rowokołu Smołdzino. Kompletem punktów dla Charbrowa zakończył się mecz Juniorów B, którzy ograli 5: 2 osłabiony zespół Stali Jezierzyce. Natomiast najmłodsza grupa reprezentująca Juniora D, pozwoliła miejscowej Stali Jezierzyce doprowadzić do wyrównania w ostatnich minutach spotkania kończąc zawody wynikiem 3:3.

SENIORZY: Chrobry - Rowokól Smołdzino 1:0 ( 0:0)

W przekroju całego spotkania nie pokazaliśmy się z dobrej strony. Widowisko było bez emocji i mało ciekawe, być może, dlatego że to przeciwnik w większości spotkania dyktował warunki gry. Tylko błędne interwencje gości uchroniły gospodarzy od całkowitego odwrócenia losów tego spotkania. Miejscowi nie imponowali, ale po odświeżeniu sił zawodnikami rezerwowymi pewniej ruszyli do ataku i w 83 minucie meczu po prostopadłym zagraniu Juniewicza i bezbłędnej bramce Wiśniewskiego obejmują prowadzenie i wygrywają całe spotkanie kasując kolejne bardzo ważne 3 punkty. Dziękujemy bardzo naszej koleżance Nikoli Ronkiewicz, która zadbała o optyczną oprawę tego spotkania wykonując znakomite zdjęcia walczącym o każdą piłkę zawodnikom. Mamy nadzieje że nasza współpraca na tym etapie się nie zakończy i jeszcze skorzystamy z usług fotograficznych Pani Nikoli.

Skład: Ptaszek - Miedzielec, Sadurski, Mielewczyk, Stefaniak - Żmudzki, Czupryniak (80’ Juniewicz), Wiśniewski S., Kalamaszek (75’ Pawlik Sz.) - Kwidziński (58’ Gołąbowicz).

Bramka: Wiśniewski.

JUNIOR B: Chrobry- Stal Jezierzyce 5:2 (1:0)

Skład: Cieszkowski – Miedziński, Syldatk, Ronszkowski, Ślusarek - Godula, Polewik, Gabrukiewicz, Kruszyński, Pietkun - Malicki (55’ Czupryniak)

Bramki: Pietkun, Kruszyński, Ślusarek, Gabrukiewicz, samobójcza.

JUNIOR D: Stal Jezierzyce - Chrobry 3:3 (1:2)

Skład: Rychert – Bonczyszyn, Zenker, Penk, Suchodolski, Szydlik, Grześko M., Kropidłowski, Neumiller.

Na zmiany hokejowe wchodzili: Dudzik, Stencel, Nowak.