SENIORZY: Chrobry - Brda Przechlewo 3:0 (2:0)

Kolejne bardzo ważne zwycięstwo zanotowali seniorzy Chrobrego Charbrowo, którzy pokonali na własnym terenie zespół Brdy Przechlewo 3:0.

Spotkanie od początkowych minut należało do miejscowych, którzy potrzebowali dużo czasu, aby pokonać aktywnego bramkarza gości. Pierwszą bramkę zobaczyliśmy w 35 minucie po precyzyjnym uderzeniu Butowskiego. Cztery minuty później Wiśniewski podwyższa wynik spotkania z rzutu karnego po nieprzepisowym dotknięciu piłki ręką obrońcy gości w polu bramkowym.

W drugiej połowie niewiele się zmieniło. Gospodarze prowadzili grę a goście kontrowali. Szereg sytuacji bramkowych nie potrafiło znaleźć spodziewanego rezultatu. W 65 minucie Żmudzki strzela kolejną bramkę, ale sędziowie dopatrzyli się wcześniejszej pozycji spalonej na Stenclu. W 87 minucie Wiśniewski wiwatuje po strzelonej bramce, przy której asystował wracający do gry po kontuzji Pawlik.

Przed nami mecz derbowy z nieobliczalną Jantarią Pobłocie i tam już musimy wykazać się dużo większą skutecznością, której zdecydowanie zabrakło w meczu z Brdą Przechlewo. Takie mecze też się zdarzają. Oby takich jak najmniej. Gratulujemy punktów i życzymy powodzenia w najbliższym spotkaniu.