SENIORZY: Chrobry - Arkonia Pomysk Wielki 4:1 (3:1)

Zasłużonym zwycięstwem zakończył się sobotni mecz, w którym seniorzy Chrobrego Charbrowo pokonali na własnym stadionie zespół Arkonii Pomysk Wielki wygrywając 4: 1.

Minione spotkanie w wykonaniu podopiecznych Jacka Wiśniewskiego należy zaliczyć do bardzo udanych. Wykonaliśmy w 100 procentach to, co do nas należało. Naszym priorytetem w tym spotkaniu było wygrać, aby uciec naszemu rywalowi na 6 punktów w ligowej tabeli oraz wykonać przewagę w bezpośrednich spotkaniach między zespołami. Udało się to osiągnąć przy bardzo dobrej grze naszego zespołu, który z zaangażowaniem realizuje postawione na początku sezonu cele.

Jeżeli chodzi o spotkanie to zaczęliśmy mocnym uderzeniem strzelając w 1 minucie meczu gola autorstwa Kiełtyki, który wykorzystał dośrodkowanie od Kalamaszka. Przeciwnik po 13 minutach meczu doprowadza do wyrównania po rzekomym faulu w polu karnym, którego dopatrzył się arbiter. Czy należał się przeciwnikowi mogą ocenić tylko Ci, co byli obecni na spotkaniu? Goście nie cieszyli się długo ze strzelonej bramki, ponieważ doskonałe zawody w tym dniu rozgrywał nasz defensywny pomocnik Mariusz Kalamaszek, który w 16 i 27 minucie meczu dwukrotnie pokonuje bramkarza przyjezdnych po stałych fragmentach gry. Dodatkowo asystuje przy pierwszej jak i przy czwartej bramce strzelonej w drugiej połowie przez Butowskiego. Można śmiało uznać Mariusza za bohatera sobotniego spotkania. Oczywiście gratulacje należą się całemu zespołowi, który przez swoją ambitną grę umożliwili naszemu wyróżnionemu udział przy wszystkich bramkach. GRATULUJEMY i życzymy powodzenia w następnych spotkaniach. SKŁAD CHROBREGO