Podsumowanie sezonu piłkarskiego 2017/18 seniorów Chrobrego

W piątkowy wieczór 15.06.2018 w Restauracji Słowińska w Wicku seniorzy Klubu Sportowego „Chrobry” Charbrowo zakończyli i podsumowali sezon piłkarski 2017/18.

Zakończenie było wyjątkowe, ponieważ po 6 latach powróciliśmy w szeregi Klasy Okręgowej. Prezes Klubu Jacek Wiśniewski w swoim przemówieniu podziękował wszystkim zawodnikom za zaangażowanie i wkład, jaki wnieśli w zakładany przez niego cel, jakim był awans do wyższej klasy rozgrywek.

Ostatecznie Seniorzy Chrobrego Charbrowo zajęli 2 miejsce z dorobkiem 65 punktów, które dały nam awans do Klasy Okręgowej. Trener Wiśniewski przedstawił szczegółowe statystyki rozgrywek, pochwalił cała drużynę oraz wyróżnił poszczególnych zawodników, którzy jego zdaniem przysłużyli się swoim zaangażowaniem i walecznością na boisku.

Najlepszym zawodnikiem został - Mariusz Kalamaszek

Najlepszym strzelcem został – Jarosław Janiszek - strzelec 25 bramek.

Najlepszym bramkarzem został – Piotr Czaja

W drugiej części Trener Wiśniewski przekazał wyczekiwaną i nie do końca potwierdzoną informację przez wszystkich zawodników, jaką była wcześnie już planowana przez szkoleniowca i niezależna od awansu rezygnacja z funkcji trenera seniorów. Słowo się rzekło i postanowił od przyszłego sezonu zająć się szkoleniem drużyn młodzieżowych i przekazać kierowanie drużyną seniorów młodszemu klubowemu koledze Dariuszowi Wrońskiemu, który od ponad 20 lat związany jest z klubem grając, jako zawodnik, działacz a ostatnie 7 lat zdobywał doświadczenie trenerskie zajmując się szkoleniem grup młodzieżowych klubu. Przyjmujący drużynę trener na początek wspólnie z zawodnikami ogromnym aplauzem podziękował Jackowi Wiśniewskiemu za jego pracę trenerską. Następnie wygłosił krótkie przemówienie dziękując za zaufanie, które otrzymał od zarządu i drużyny. Została również przedstawiona wstępna data rozpoczęcia treningów i pierwszego sparingu.

Przygotowania zaczynamy w drugim tygodniu lipca 12.07 o godz. 19.30 na stadionie w Charbrowie, dzień później rozegramy pierwszy sparing. Szczegółowy plan ukaże się niedługo na naszej stronie.

Dziękujemy wszystkim zaproszonym gościom za przybycie i wspólną zabawę.