Podsumowanie sezon piłkarskiego Juniorów Chrobrego

W piątek 29 czerwca 2018r. na stadionie Klubu Sportowego „Chrobry” Charbrowo odbyło się zakończenie i podsumowanie sezonu piłkarskiego 2017/18 grup młodzieżowych naszego klubu połączone małym poczęstunkiem oraz kiełbaską z grilla.

Uroczystość rozpoczął przemówieniem Prezes Klubu Chrobrego Charbrowo Jacek Wiśniewski, który podziękował wszystkim zawodnikom, trenerom, działaczom oraz osobom zaangażowanym w rozwój oraz funkcjonowanie zespołów.

Kolejnym punktem spotkania było podsumowanie sezonu prowadzone przez trenera Juniorów E Mirosława Wrońskiego, Juniorów D Jacka Wiśniewskiego, oraz trenera Juniorów C Dariusza Wrońskiego.

Ostatecznie Juniorzy C zajęli wysokie 2 miejsce z dorobkiem 47 punktów. Zespół wypadł najlepiej ze wszystkich naszych zespołów młodzieżowych. W tym sezonie stawiają sobie kolejną poprzeczkę wchodząc do grupy Juniora B1. Przy dobrej frekwencji i zaangażowaniu zespół może spokojnie powalczyć o punkty z każdym przeciwnikiem.

Juniorzy D zajęli ostatecznie 7 miejsce zdobywając 8 punktów. Ten sezon był dla nich rozwojowy, ponieważ miel za zadanie stworzyć od podstaw drużynę i się ograć. Wchodząc do Juniora C powinny być już pozytywne efekty ich pracy, czego z całego serca im życzymy.

Juniorzy E jak zawsze ukierunkowani są przede wszystkim na zabawę z piłką i ogranie się z zespołem. Przy takim zaangażowaniu jak dotychczas może być tylko lepiej. Powodzenia

Wszystkie statystyki, sprawozdania oraz wyniki minionego sezonu wszystkich naszych drużyn dostępne są w menu głównym strony internetowej.

Na sezon 2018/19 Klub Sportowy Chrobry Charbrowo zgłosił trzy drużyny młodzieżowe tj.

Junior B (02-03, 04, 05) - trener Jacek Wiśniewski

Junior C (04-05, 06) - trener Jacek Wiśniewski

Junior D (06-07, 08) - trener Mirosław Wroński

Planowany start juniorów w połowie sierpnia. Terminy spotkań na bieżąco dostępne będą na naszej stronie internetowej w zakładce Kalendarium.

Zapraszamy wszystkich chętnych zainteresowanych grą w naszym klubie do treningów oraz występów w wyżej wymienionych grupach wiekowych.

W trakcie części oficjalnej podsumowano osiągnięcia i nagrodzono wyróżniających się zawodników:

JUNIORZY C:

Najlepszym zawodnikiem został – Dawid Renk

Najlepszym strzelcem został - Tomasz Godula

Najlepszym bramkarzem został – Kacper Rychert

JUNIORZY D:

Najlepszym zawodnikiem został – Wiktor Boborycki

Najlepszym strzelcem został – Kacper Krzyżanowski

Najlepszym bramkarzem został – Jakub Grześko

JUNIORZY E:

Najlepszym zawodnikiem został – Remigiusz Wroński

Najlepszym strzelcem został – Karol Leżański

Najlepszym bramkarzem został – Tomasz Wroński

Dziękujemy wszystkim zaproszonym gościom za przybycie i wspólną zabawę.