MAMY AWANS! NOWY SEZON W V LIDZE

W sobotę 26.05.2018 r. seniorzy Chrobrego Charbrowo po wygranej nad Pogonią II Lębork 5: 1 oraz nieoczekiwanym wycofaniu drużyny Stegna Parchowo zapewnił sobie po 6 latach przerwy upragniony awans do Słupskiej Klasy Okręgowej.

Do końca sezonu pozostały jeszcze trzy kolejki a my możemy świętować oczekiwany przez wszystkich zawodników oraz kibiców awans do wyższej klasy rozgrywek. Gratulujemy trenerowi Jackowi Wiśniewskiemu wytrwałości i wiary w awans oraz przygotowaniu drużyny, która śmiało może rywalizować z zespołami Klasy Okręgowej. Nie stało by się to bez zaangażowania wszystkich zawodników, którzy zawierzyli trenerowi i dążyli z nim wspólnie do zakładanego celu. GRATULACJE PANOWIE.

Przed nami jeszcze 2 kolejki, których nie mamy zamiaru odpuszczać, ale na pewno trener da pograć tym zawodnikom, którzy nie grali, na co dzień w podstawowej jedenastce SKŁAD CHROBREGO