LH: Chrobry - Meyn Polska 6:1

W niedzielę 23.11.2014 odbyła się II kolejka Lęborskiej Ligi Halowej.Drużyna Chrobrego Charbrowo wygrała 6: 1 z zespołem Meyn Polska Lębork, która po pierwszej kolejce zajmowała ostatnie miejsce w naszej tabeli.

Emocji nie brakowało.Charbrowianie byli stroną dominującą, ale mieli ogromny problem pokonania bramkarza przeciwnika. Po 10 minutach gry niespodziewanie obrywamy pierwsza bramkę w tym spotkaniu. Chwilę później po strzale Mallka doprowadzamy do wyrównania. Kolejne minuty pokazywały nasza bezradność strzelecką, ponieważ w pewnym momencie mieliśmy nawet problemy trafiania do pustej bramki. W drugiej połowie z minuty na minutę było, co raz lepiej. Po 5 minutach gry Podolak technicznym strzałem lobuje bramkarza wyprowadzając zespół na prowadzenie. Długo utrzymywała się jednobramkowa przewaga a ostatnie 8 minut były dla przeciwnika nokautujące. Najpierw Podolak powtórzył wcześniejszy wyczyn, chwile później Szwabach dołożył do szali a na koniec dwa doskonałe podania wykorzystuje Mikułko, który w końcu się przełamał. Gratulacje

Chrobry Charbrowo – Meyn Polska Lębork 6:1

Skład: Czaja, Szwabach, Kierznikiewicz, Podolak, Kaczmarek, Wiśniewski Jacek, Mikułko, Mallek.

Bramki: Mallek, Podolak x2, Szwabach, Mikułko x2