LH: Chrobry Charbrowo - Elmar/GKS Linia 4:3 (0:2)

W miniony weekend zawodnicy Chrobrego Charbrowo w rozgrywkach Lęborskiej Ligi Halowej podejmowali drużynę Elmar/GKS Linia zwyciężając 4: 3 pozostając w dalszym ciągu liderem grupy oraz jedynym z dwóch zespołów bez porażki.

Zespól Chrobrego dobrze zaczął spotkanie dominując w początkowej części meczu. Przeciwnik wyszedł lekko przestraszony próbując dorównać niepokonanemu liderowi rozgrywek. Z minuty na minutę Elmar radził sobie coraz to lepiej wymuszając na przeciwniku popełnianie prostych błędów, po których najpierw obrywamy przedłużonego karnego i zmuszeni jesteśmy kontynuować ostrożną grę do końca połowy a pięć minut później obrywamy szybką bramkę z kontry i zrobiło nam się 0: 2 do przerwy.

W drugiej połowie wyszliśmy bardziej skoncentrowani, dłużej utrzymywaliśmy się przy piłce, ale również nie obyło się prostych szkolnych błędów. Trzeba przyznać, że doskonała dyspozycja naszego bramkarza pomogła nam w wygraniu tego spotkania, bo nie było już tak różowo jak w poprzednich spotkaniach. Straty zaczęliśmy odrabiać w końcowych 10 minutach gry. Najpierw Mallek zrobił, co do niego należało strzelając pierwszą bramkę dla zespołu. Trzy minuty później doprowadzamy do remisu po pięknym uderzeniu Podolaka, który wykorzystuje podanie Mikułki. Remis nie dawał nam satysfakcji a przeciwnik został dobity na trzy minuty przed końcowym gwizdkiem obrywając dwie szybkie bramki. Egzekutorami byli najpierw Janiszek po mocnym uderzeniu z lewej nogi a chwilę po tym z szybkiej kontry poszedł Wiśniewski oraz Mikułko, który nie miał większych problemów z pokonaniem bramkarza gości. Linia zdołała jeszcze strzelić bramkę w ostatnich 30 sekundach zmniejszając tym wynik porażki.

W następną niedziele okaże się, kto będzie niepokonanym zespołem, ponieważ gramy z wiceliderem Max Brukiem, który na pewno będzie bojowo nastawiony. Życzymy powodzenia i niech wygra lepszy.

Chrobry Charbrowo - Elmar/GKS Linia 4:3 (0:2)

Skład: Czaja, Szwabach, Kierznikiewicz, Podolak, Wiśniewski S., Wiśniewski J., Mikułko, Mallek, Janiszek J.

Bramki: Mallek, Podolak, Janiszek, Mikułko