JUNIORZY: Wyniki spotkań ligowych

Za nami kolejny weekend ligowych zmagań naszych drużyn młodzieżowych. Juniorzy D zremisowali 1: 1 na wyjeździe z miejscowym zespołem Echo Biesowice. Dzień później podopieczni Dariusza Wrońskiego w wyjazdowym meczu w Damnicy pokonali 5 do 2 gospodarzy spotkania.

JUNIORZY B: KS Damnica - Chrobry 2:5 (2:3)

Bardzo dobre spotkanie w wykonaniu drużyny chrobrego. Początkowo przeciwnik walczył jak równy z równym. Z biegiem czasu uwidaczniała się przewaga gości. W drugiej połowie stanowczo nacisnęliśmy na gospodarzy i tylko słaba skuteczność strzelecka zdecydowała o takim wyniku a nie wyższym. Wszyscy zawodnicy zasłużyli na wyróżnienie, bo nie było słabych punktów. Mamy pierwszego hat-tricka w naszym zespole w wykonaniu Michała Szymichowskiego, który swoja walecznością po prostu sobie na niego zasłużył. Mały niedosyt może mieć tylko Marcel, bo na 6 sytuacji sam na sam z bramkarzem wykorzystał tylko jedną.

Skład: Cieszkowski – Miedziński, Ronszkowski ( 70’ Kruzel), Tymiec D., Ślusarek - Malicki (50’ Polewik), Godula (75’ Czupryniak), Szymichowski, Konczalski (76’ Renk), Gabrukiewicz, Wieczorek

Bramk1: Szymichowski x3, Wieczorek, Gabrukiewicz.

JUNIOR D: Echo Biesowice - Chrobry 1:1 (1:1)

Skład: Neumiller – Szydlik, Rychert, Śmiechowska, Suchodolski, Zenker, Bończyszyn, Jesiołowska, Krzyżanowski.

Na zmiany hokejowe wchodzili: Dudzik, Wiśniewski P., Gojke.

Bramka: Rychert.