SENIORZY: Zenit Redkowice - Chrobry 1:2 (1:0)

Kolejne bardzo ważne zwycięstwo zanotowali seniorzy Chrobrego Charbrowo, którzy po ciężkiej walce na wyjeździe pokonali Zenit Redkowice 1: 2, przegrywając do przerwy 1:0.

Bardzo twarde spotkanie w wykonaniu gospodarzy, którzy od samego początku postawili na ostrą i miejscami bardzo niebezpieczną grę. Zespół z Redkowic swoim pressingiem na linie obrony gości wywalczył prowadzenie w 25 minucie po technicznym lobie Adamowicza. Chrobry konstruował sytuacje bramkowe, ale nie potrafił doprowadzić do wyrównania, choć doskonałe strzały oddali Kalamaszek i Pawlik, po których gospodarze szczęśliwie wyszli z opresji.

W drugiej części gospodarze trochę się cofnęli próbując grać kontratakami. Przyjezdni nie mając nic do stracenia postawili wszystko na jedną kartę naciskając na miejscami bezbronnego przeciwnika, który w końcu popełnia błąd faulując będącego w doskonałej sytuacji bramkowej Podolaka. Do jedenastki podszedł Wiśniewski, który pewnym strzałem pokonuje bramkarza gospodarzy. Po remisowej bramce charbrowianie ruszyli z kopyta i tylko szczęście ratowało miejscowych od utraty kolejnej bramki. W 89 minucie wyprowadzamy kolejny kontratak, po którym po raz kolejny w polu karnym zostaje faulowany nasz zawodnik zmuszając arbitra do pokazania kolejnej jedenastki. Do karnego podszedł doświadczony Kalamaszek, który technicznym strzałem nie dał żadnych szans na obronę golkiperowi zenitu. Gratulujemy wygranej.

Skład: Ptaszek – Górski (80’ Szulc), Miedzielec (62’ Wicki), Stefaniak, Mielewczyk – Czupryniak Wiśniewski S., Pawlik Sz., Szwabach (55’ Nastuniak), Kalamaszek – Podolak (75’ Ławrynowicz).

Bramka: Wiśniewski ż.k., Kalamaszek ż.k.