Chrobry Charbrowo Gospodarze

15'
38'

27'
Krystian Tymiec Nierozważny atak nogami na nogi przeciwnika.
50'
Patryk Malicki Nierozważny atak nogami na nogi przeciwnika.
77'
Marcel Wieczorek Nierozważny atak nogami na nogi przeciwnika,
33'
Nieznany zawodnik Nierozważny atak nogami na nogi przeciwnika.
42'
Nieznany zawodnik Okazywanie niezadowolenia z decyzji sędziego
50'
Nieznany zawodnik Nierozważne odepchnięcie przeciwnika w przerwie w grze.
58'
Nieznany zawodnik niesportowe zachowanie do przeciwnika celowe i nierozwazne rzucenie piłka w przeciwnika
79'
Nieznany zawodnik Okazywanie niezadowolenia z decyzji sędziego

Dariusz Wroński Trener

Autor:

Utworzono:

18.05.2016

Sporą niespodzianką zakończył się mecz 19 kolejki Słupskiej Ligi Juniorów Młodszych. Podopieczni trenera Dariusza Wrońskiego w zaciętym meczu na szczycie dokonali nie lada wyczynu pokonując lidera rozgrywek Gryf Słupsk 3:2.

Niepokonany w rundzie wiosennej zespól z Słupska przyjechał do Charbrowa po kolejne pewne punkty, które miały umocnić ich pozycje nad liczącą się czwórka zespołów w tabeli. Niestety zespół Chrobrego pokrzyżował im plany i okazał się zbyt trudnym przeciwnikiem do realizacji określonych przez gości zamierzeń.

Miejscowi nie przestraszyli się lidera i od początkowych minut ruszyli na przeciwnika. W 6 minucie meczu poważnie zagroziliśmy bramce Gryfa, ale niedokładnym strzałem akcje zakończył Gaffke. W 11 minucie zdobywamy pierwsza bramkę po strzale Krystiana Tymca, któremu asystował Gaffke. Po stracie gola przeciwnik ruszył z kopyta i w 15 minucie po błędach w defensywie gospodarzy strzela bramkę wyrównującą. Dalsza część meczu obrazowała obustronną wymianę sytuacji bramkowych. W 23 minucie trener przeciwników nie krył niezadowolenia i wprowadził trzy zmiany, które miały z pewnością odmienić grę zespołu. W 28 minucie będący w sytuacji sam na sam Tymiec K zostaje sfaulowany przez bramkarza gości i sędzia wskazuje, 11 do której podchodzi Malicki wygrywając pojedynek, dając tym kolejne prowadzenie miejscowym. Nie mija 10 minut i sytuacja się powtarza. Tym razem przeciwnik urwał się naszym obrońcą i w pojedynku z Cieszkowskim okazał się lepszym doprowadzając do wyrównania.

Druga połowa to twarda gra w każdej strefie boiska. Sytuacji nie brakowało, ale z wykończeniem było już gorzej. W 58 minucie goście musza kontynuować grę w 10 po bezmyślnej drugiej żółtej kartce zawodnika Gryfa. Po jedenastu minutach gry mamy wrzawę na boisku po prostopadłym dośrodkowaniu Berlińskiego precyzyjnym strzałem popisuje się Krystian Tymiec wyprowadzając miejscowych na prowadzenie. W ostatnich 10 minutach goście próbowali za wszelka cenę doprowadzić do wyrównania, ale zespól z Charbrowa był nie do przejścia. Najlepsza sytuacje do wyrównania słupszczanie mieli w ostatniej minucie meczu, ale na wysokości zadania stanął niezawodny Cieszkowski parują piłkę na rzut rożny.

Wszystkim piłkarzom Chrobrego należą się zasłużone gratulacje, bo naprawdę byli zaangażowani i walczyli do końcowego gwizdka. Przeciwnikowi dziękujemy za zdrową rywalizacje i życzymy powodzenia.