Chrobry Charbrowo Gospodarze

41'
48'

19'
Marcin Sadurski Nierozważny atak nogami na nogi przeciwnika.
65'
Nieznany zawodnik Przerwanie przeciwnikom możliwości kontynuowania korzystnej akcji poprzez złapanie przeciwnika za spodenki.
88'
Nieznany zawodnik Okazywanie niezadowolenia z decyzji sędziego

Daniel Miedzielec
Tomasz Juniewicz

Jacek Wiśniewski Trener

Autor:

Utworzono:

25.05.2016

Kolejne obfite i zasłużone zwycięstwo zanotowali seniorzy Chrobrego Charbrowo pokonując na własnym stadionie Unię Korzybie 8:2.

Choć miejscowi w większości spotkania prowadzili grę oraz częściej utrzymywali się przy piłce to gra w pierwszej połowie nie wyglądała kolorowo. Przede wszystkim brakowało tego najważniejszego, czyli strzelonych bramek. W prawdzie w 26 minucie po strzale z głowy Kiełtyki otworzyliśmy wynik spotkania to chwilę później potrafiliśmy w prosty sposób dać ograć się przeciwnikowi doprowadzając do wyrównania.

W drugiej części początek był identyczny. Krzyżanowski w 46 minucie strzela bramkę wykorzystując dobre rozegranie Wiśniewskiego, gdzie po dwóch minutach ponownie kapituluje linia defensywna doprowadzając do wyrównania. Od 60 minuty nasi napastnicy odblokowali się i gra wyglądała tak jak powinna. Wiśniewski i Krzyżanowski strzelali na zawołanie dzieląc miedzy sobą 6 bramek. Nie wyglądałoby to tak dobrze gdyby nie praca całego zespołu, który z kolejki na kolejkę gra coraz lepiej. Dobra to prognoza przed dwoma bardzo ważnymi meczami, które rozgrywamy w najbliższy czwartek z liderem Jantarią Pobłocie oraz w sobotę z Polonezem Bobrowniki. Te dwa spotkania pokażą czy zasługujemy na wyższa pozycje w ligowej tabeli, która przy końcówce sezonu jest wyjątkowo „ciasna” i obrazuje wielką niewiadomą, która może potrwać do ostatnich meczy. Nasz najbliższy przeciwnik dużo wygrywa, ale też ma świadomość, że najtrudniejsze dopiero przed nimi a żeby osiągnąć upragniony awans. Zapraszamy na to ważne spotkanie 24.05.2015 na godz. 14.00 do Pobłocia. Niech wygra lepszy. Powodzenia.