49'
rzut karny

Kary

23'
Karol Kiełtyka Przerwanie przeciwnikom możliwości kontynuowania korzystnej akcji poprzez zagranie piłki ręką.

02.06.2015

Mimo zdecydowanej przewagi zespół seniorów Chrobrego Charbrowo ostatecznie przegrał 2: 1 z miejscową drużyną Słupi Charnowo, remisując do przerwy 0:0

Źle się układa końcówka sezonu zawodnikom Chrobrego Charbrowo, którzy po raz drugi i to z rzędu w rundzie wiosennej schodzą z boiska pokonani.

Z powodu „tajemniczej Niezapominajki” na charbrowskim stadionie, seniorzy miejscowej drużyny byli zmuszeni mecz z Charnowem rozegrać na stadionie przeciwnika. Frekwencja wyjazdowa na pewne punkty z Słupią była mało satysfakcjonująca dla trenera Wiśniewskiego, który musiał radzić sobie jadąc na mecz gołą jedenastką. W całym spotkaniu to my przeważaliśmy i dyktowaliśmy warunki gry. Niestety o naszej przegranej zadecydowała nie słaba gra tylko skuteczność bramkowa, która w tym dniu po prostu nas prześladowała. Choć przejęliśmy prowadzenie w 49 minucie po strzelonym rzucie karnym Wickiego to w dalszej części meczu nie potrafiliśmy dobić przeciwnika psując zbyt dużo stu procentowych sytuacji bramkowych. Miejscowi na swoje trzy sytuacje bramkowe odpowiedziało dwoma bramkami strzelonymi w 63 i 83 minucie, które dały im wygraną w całym spotkaniu. Charbrowianie schodzili z boiska z niedosytem i niedowierzaniem oraz kolejną ważną lekcją pokory dla przeciwnika.