Relacja z meczu

Autor:

Utworzono:

26.06.2015

W ostatniej kolejce sezonu piłkarskiego 2014/15 zawodnicy Chrobrego Charbrowo, doznali porażki z miejscową Garbarnią 4: 1, przegrywając również do przerwy 2:0.

Do lidera rozgrywek wybraliśmy się gołą jedenastką z trenerem w składzie. Jak wspominaliśmy przed tygodniem mecz w niedzielne popołudnie całkowicie roztroił nasz wcześniejszy skład. Mimo że zespół z Kępic miał sporą przewagę nie wyglądało to tak tragicznie jak przypuszczaliśmy. W składzie po raz pierwszy wystąpił 16 letni Piotr Kukuł, który zdaniem trenera jak na pierwszy mecz z tak poważnym przeciwnikiem radził sobie w miarę dobrze. Pierwszą połowę przetrwaliśmy z bagażem 2 bramek dla rywala. W drugiej połowie gra układała się dużo lepiej i po bramce Górskiego w 61 minucie meczu zmniejszyliśmy wynik porażki. Spotkanie nabrało tempa i w 74 minucie mogliśmy doprowadzić do wyrównania po sytuacji sam na sam z bramkarzem Mielewczyka. Niestety przegrał rywalizację z bramkarzem i dodatkowo nabawił się poważnej kontuzji kolana, która zmusiła go na opuszczenie boiska osłabiając zespół o jednego gracza. Gospodarze potrzebowali dosłownie 2 minut, aby zdobyć dwie szybkie bramki w 75 i 76 minucie, które całkowicie zdemotywowały zespół gości.