Okres przygotowawczy Juniorów B Chrobrego Charbrowo

W najbliższy czwartek 30.07. Juniorzy B Chrobrego Charbrowo rozpoczynają okres przygotowawczy do rundy jesiennej sezonu 2015/16.

W czwartkowy trening zostaną omówione wszystkie sprawy związane z rejestracja, badaniami oraz cała organizacją rozgrywek. Zapraszamy na spotkanie rodziców, szczególnie nowych zawodników. Od sierpnia treningi odbywać się będą w każdy wtorek, środę i czwartek o godz. 17.30 na stadionie sportowym w Charbrowie. Dodatkowo w każdy weekend zostanie rozegrany mecz sparingowy. Na treningi zapraszamy wszystkich chętnych z rocznika 99-02 zainteresowanych grą w naszym klubie.

Przypominamy zawodnikom, którzy są już zarejestrowani w klubie o wybraniu się z rodzicami do lekarza pierwszego kontaktu w celu wykonania badania krwi i moczu oraz pobrania skierowania do lekarza medycyny sportowej.