Zakończenie sezonu piłkarskiego 2015/2016

W piątek 24 czerwca 2016 r. na placu zabaw Stadionu Klubu Sportowego „Chrobry” Charbrowo odbyło się zakończenie i podsumowanie sezonu piłkarskiego 2015/16 połączone małym poczęstunkiem oraz kiełbaską z grilla.

Uroczystość rozpoczął przemówieniem Prezes Klubu Chrobrego Charbrowo Jacek Wiśniewski, który podziękował wszystkim zawodnikom, trenerom, działaczom oraz osobom zaangażowanym w rozwój oraz funkcjonowanie klubu.

Kolejnym punktem uroczystości było podsumowanie sezonu prowadzone przez trenera seniorów i juniorów Jacka Wiśniewskiego oraz trenera juniorów Dariusza Wrońskiego. Ostatecznie Seniorzy Chrobrego Charbrowo zajęli 6 miejsce z dorobkiem 39 punktów. Cel, jaki mieliśmy osiągnąć nie do końca został zrealizowany. Do lidera zabrakło nam 20 punktów, dla porównania w zeszłym sezonie było tylko 8 punktów. Na podsumowaniu trener Wiśniewski stanowczo zaznaczył, że w zbliżających się rozgrywkach przede wszystkim będzie stawiał na zawodników zaangażowanych w szkolenie oraz regularne uczestnictwo w spotkaniach ligowych. Rekordowa ilość zarejestrowanych zawodników nie była adekwatna do obecności na treningach oraz meczach ligowych. Sezon 2016/17 ma być pozytywnym kierunkiem na stabilny i odmłodzony zespół, który spróbuje powalczyć o wyższe cele.

Juniorzy B w dalszym ciągu nabierają doświadczenia zajmując w tym sezonie dobre czwarte miejsce z dorobkiem 38 punktów. Zespół mógł spokojnie walczyć o fotel lidera. Niestety straty punktowe były spowodowane przede wszystkim słabym zaangażowaniem na kluczowych spotkaniach ligowych oraz niezadowalającą frekwencją na treningach, która odbiła się szczególnie w ostatnim meczu z Spartą Sycewice gdzie nie poradziliśmy sobie wytrzymałościowo. Nie jest tajemnicą, że przyszłe sierpniowe treningi zdecydują czy stać tą drużynę na dalszą grę w tej grupie.

Juniorzy D wypadli najlepiej ze wszystkich naszych zespołów młodzieżowych. Zajęli trzecie miejsce w tabeli z dorobkiem 34 punktów. Grupa bardzo dobrze zorganizowana, która swoją ambicja oraz zaangażowaniem może spokojnie walczyć o każde trofea. Przyszły sezon będzie dużym sprawdzianem dla tej grupy, która wchodzi do Juniorów C.

Juniorzy E w tym sezonie uplasowali się na ostatniej pozycji w tabeli, ale jesteśmy pewni ze będzie już tylko lepiej, ponieważ w tym sezonie celem naszego najmłodszego zespołu była zabawa z piłką i ogranie się z zespołem.

Wszystkie statystyki, sprawozdania oraz wyniki minionego sezonu wszystkich naszych drużyn dostępne są w menu głównym strony internetowej.

Na sezon 2016/17 Klub Sportowy Chrobry Charbrowo chce zgłosić pięć drużyn sportowych - seniorzy oraz cztery drużyny młodzieżowe Junior B (00-01), Junior C (02-03), Junior D (04-05) oraz Junior E (06-07). Jeżeli w danej grupie młodzieżowej nie zbierzemy odpowiedniej ilości zawodników to grupa nie zostanie dopuszczona do rozgrywek. DLATEGO WSZYSTKO ZALEŻY OD WASZEJ FREKWENCJI CHŁOPAKI.

Planowany start grupy seniorskiej w połowie lipca. Szczegółowy plan ukaże się niedługo na naszej stronie. Liga rusza 27/28.08.2016.

Planowany start juniorów na początku sierpnia. Rozgrywki zaczynamy 03/04.09.2016

W trakcie części oficjalnej podsumowano osiągnięcia i nagrodzono wyróżniających się zawodników:

SENIORZY:

Najlepszym zawodnikiem został - Mariusz Kalamaszek

Najlepszym strzelcem został - Marcin Krzyżanowski - strzelec 18 bramek.

Najlepszym bramkarzem został - Mateusz Steinke

Najlepszym zawodnikiem ofensywnym został - Sebastian Wiśniewski

Najlepszym zawodnikiem defensywnym został - Karol Kiełtyka

JUNIORZY B:

Najlepszym zawodnikiem został - Florian Gaffke

Najlepszym strzelcem został - Krystian Tymiec - strzelec 23 bramek.

Najlepszym bramkarzem został - Grzegorz Cieszkowski

Najlepszym zawodnikiem ofensywnym został - Piotr Kukuł

Najlepszym zawodnikiem defensywnym został - Karol Ślusarek

Wyróżnienie za największą frekwencję na treningach i meczach otrzymał - Grzegorz Cieszkowski

JUNIORZY D:

Najlepszym zawodnikiem został - Kacper Czupryniak

Najlepszym strzelcem został - Tomasz Godula - strzelec 29 bramek.

Najlepszym bramkarzem został - Kacper Pawłowski

Wyróżnienie za największą frekwencję na treningach i meczach otrzymał - Dawid Renk

JUNIORZY E:

Najlepszym zawodnikiem została - Weronika Śmiechowska

Najlepszym strzelcem został - Radosław Suchodolski - strzelec 4 bramek.

Najlepszym bramkarzem został - Tomasz Wroński

Wyróżnienie za najwyższą frekwencję na treningach i meczach otrzymał - Piotr Wiśniewski

Dziękujemy wszystkim zaproszonym gościom za przybycie i wspólną zabawę. Organizatorami podsumowania sezonu piłkarskiego był: Klub Sportowy „Chrobry” Charbrowo.