Wyniki meczów sparingowych Chrobrego.

W sobotnie popołudnie seniorzy Chrobrego Charbrowo rozgrali ostatnie spotkanie kontrolne deklasując 16: 5 miejscowego rywala Start Łebień występującego w Słupskiej Klasie B.

Juniorzy B mieli możliwość rozegrania kolejnego sparingu tym razem z młodsza grupą Juniorów C Pogoni Lębork, w którym odnieśli również wysoką wygraną zwyciężając 18:0.

SENIORZY: Start Łebień (Klasa B) - Chrobry Charbrowo 0:7 ( 5:16)

Skład Chrobrego: Zaw.Test. – Górski, Wroński, Kiełtyka, Mielewczyk - Pawlik S., Kalamaszek, Wiśniewski S., Czupryniak, Gołąbowicz - Pawlik M.

Na zmiany hokejowe wchodzili: Juniewicz, Zaw.Test., Janiszek

Bramki: Nikt nie panował na strzelcami, było ich za dużo

JUNIOR B: Chrobry – Pogoń Lębork (Junior C) 18:0 (7:0)

Skład Chrobrego: Cieszkowski – Miedziński, Kruszyński, Kruzel, Ślusarek –Szymichowski, Konczalski, Malicki, Czupryniak, Godula, Rychert,

Na zmiany hokejowe wchodzili: Pawłowski

Bramka: Szymichowski x3, Godula x3, Ślusarek x3, Rychert x3, Miedziński x2, Malicki x2, Konczalski, Czupryniak.