Wyniki juniorów Chrobrego

W miniony weekend drużyny młodzieżowe Chrobrego rozgrywali swoje mecze ligowe. Juniorzy C na własnym terenie po zaciętej walce oraz wielu niewykorzystanych sytuacjach bramkowych zasłużenie pokonali 7 do 0 drużynę Skotawia Dębnica Kaszubska. Natomiast Juniorzy D w swoim inauguracyjnym meczu musieli uznać wyższość przeciwnika przegrywając 0: 3 z miejscowym Leśnikiem Cewice.

JUNIOR C: Chrobry – Skotawa Dębnica Kaszubska 7:0 (3:0) - SKŁAD

Po trzech ligowych spotkaniach można stwierdzić, że drużyna docenia wysiłek, jaki włożyła w przygotowania do sezonu. Zespół zrozumiał kluczowe zagadnienia, jakie przedstawił przed nimi trener. Jeszcze jest dużo do poprawienia, ale widać, że w większości zawodnikom zależy na zbudowaniu solidnej drużyny. Skotawia nie potrafiła znaleźć recepty na dobrze zorganizowaną w tym dniu obronę chrobrego. W początkowej fazie gra była wyrównana do pierwszej strzelonej bramki, potem górą byli już tylko gospodarze, którzy z siłą wodospadu nacierali na przeciwnika. Wynik spotkania powinien być o wiele wyższy, ale brakuje jeszcze spokoju wpojedynkach sam na sam z bramkarzem. Gratulacje dla zespołu za waleczność i zaangażowanie i życzymy powodzenia w kolejnych spotkaniach.

JUNIOR D: Leśnik Cewice – Chrobry 3:0 (0:0) - SKŁAD