Weekendowe wyniki drużyn Chrobrego

W miniony weekend drużyna seniorów Chrobrego Charbrowo gościła na własnym stadionie zespół Błękitnych Główczyce. Goście przy przykładnym zaangażowaniu nie potrafił jednak przeciwstawić się dobrze grającym w tym dniu gospodarzom ostatecznie przegrywając 2:0. Juniorzy B zasłużenie zainkasowali trzy punkty w wyjazdowym meczu z zespołem Szansy Siemianice wygrywając 3: 0. Najmłodsza grupa Juniora D zdobyła pierwsze punkty w tym sezonie remisując na własnym terenie 3: 3 z drużyną Bruskowa Wielkiego

SENIORZY: Chrobry – Błękitni Główczyce 2:0 ( 2:0) - SKŁAD

Gospodarze po ostatnim kiepskim występie z Debrznem zamazali plamę i w dobrym stylu zdobyli bardzo ważne punkty. Profesor boiska Mariusz Kalamaszek kolejny raz potwierdził swoją niezawodność strzelając w 24 minucie pierwszą bramkę z połowy boiska, co było dużym zaskoczeniem dla kibiców i zdezorientowanego bramkarza gości. W dalszej części spotkania kontrolowaliśmy grę i byliśmy stroną dominującą. W 41 minucie meczu aktywny Ceregra dogrywa do Gołąbowicza, który mocnym uderzeniem zdobywa drugą bramkę dla miejscowych. Po przerwie przeciwnik próbował zmniejszyć straty bramkowe, ale defensywa o raz bramkarz miejscowych wzorowo wypełniali swoje obowiązki. Mieliśmy jeszcze klika dogodnych sytuacji strzeleckich, ale zimnej krwi w konfrontacji z bramkarzem zabrakło Żmudzkiemu, Ceregrze i dwukrotnie Kruszyńskiemu. Gratulacje dla zespołu za walkę i życzymy powodzenia w następnych spotkaniach.

JUNIOR B: Szansa Siemianice - Chrobry 3:0 (1:0) – SKŁAD

JUNIOR D: Chrobry – Bruskowo Wielkie 3:3 (1:0) – SKŁAD