SENIORZY: Podsumowanie sezonu piłkarskiego 2018/19

W sobotnie popołudnie 29.06.2019 w Pizzerii Calabria w Lęborku seniorzy Klubu Sportowego „Chrobry” Charbrowo zakończyli i podsumowali sezon piłkarski 2018/19.

Spotkanie rozpoczął Prezes Klubu Jacek Wiśniewski, który w swoim przemówieniu podziękował wszystkim zawodnikom za zaangażowanie i wkład, jaki wnieśli w zakładany przez Zarząd cel, jakim było utrzymanie się w Klasie Okręgowej w pierwszej dziesiątce. Następnie głos zabrał trener zespołu Dariusz Wroński, który podsumował całość przedstawiając szczegółowe statystyki rozgrywek oraz zaznaczył, że 6 miejsce w tabeli i 50 punktów bardzo go satysfakcjonuje, chociaż uważał, że przy trochę większym zaangażowaniu stać nas było spokojnie na 4 pozycję, którą zaprzepaściliśmy szczególnie w ostatnich dwóch spotkaniach, poprzez bardzo słabą frekwencję kadrową. Ogólnie pogratulował chłopakom wyniku i pochwalił cała drużynę oraz wyróżnił poszczególnych zawodników, którzy jego zdaniem przysłużyli się swoim zaangażowaniem i walecznością na boisku.

Najlepszym zawodnikiem został – Norbert Butowski

Najlepszym strzelcem został – Sebastian Wiśniewski - strzelec 17 bramek.

Najlepszym bramkarzem został – Mateusz Mayer

Dodatkowe wyróżnienie w postaci upominku otrzymał Mateusz Mayer, który jako jedyny zawodnik rozegrał wszystkie spotkania ligowe oraz uzyskał najwyższą frekwencję na treningach. GRATULACJE DLA WSZYSTKICH WYRÓŻNIONYCH.

W drugiej części Trener Wroński przekazał również zaskakującą dla niektórych informacje, która krążyła między zawodnikami, ale nie do końca była pewna i potwierdzona. Teraz już wiemy, że na 100 procent trener Dariusz Wroński z powodów służbowych rezygnuje z trenowania i opuszcza nasz zespół a pałeczkę po nim ponownie przejmie znany wszystkim trener Jacek Wiśniewski. Dziękujemy Trenerze i życzymy powodzenia.

Dwa słowa należały również do najstarszego zawodnika naszego zespołu Mariusza Kalamaszka, który na ręce kapitana Karola Kiełtyki złożył podziękowania za dotychczasową wspaniałą współpracę, której raczej nie będzie kontynuował zaznaczając, że wieku już nie oszuka i czas szukać innych rozwiązań, które na pewno będą trzymały go przy piłce tym razem w roli trenera. Najważniejsze zadeklarował, że jak tylko będzie mocna potrzeba to nie zostawi nas na „bruku” i pomoże, ale teraz niech wykazują się młodsi. Powodzenia Mario

Na koniec zawodnicy podziękowali trenerowi Wrońskiemu za współpracę wręczając niemały upominek, który na pewno będzie dobrze spożytkowany.

Dziękujemy wszystkim zaproszonym gościom za przybycie i wspólną zabawę.

Została również przedstawiona wstępna data rozpoczęcia treningów i pierwszego sparingu. Przygotowania zaczynamy we wtorek 16 lipca o godz. 19.00 na wydmach w Łebie. Pierwszy sparing rozegramy z Jantarią Pobłocie 21 lipca. Szczegółowy plan na bieżąco będzie aktualizowany na naszej stronie w zakładce Kalendarium. Pierwsze spotkanie ligowe rozgrywamy w czwartek 15.08.2019.