SENIORZY: Mecz sparingowy z Leśnikiem Cewice.

Za nami intensywny tydzień przygotowań do sezonu. W piątek 13.07 rozpoczęliśmy meczem sparingowym z miejscową Jantarią Pobłocie zwyciężając 3:0. Następnie mocno pracowaliśmy cały tydzień na łebskich wydmach kończąc piątkowym sparingiem z Leśnikiem Cewice remisując 3:3. W ostatnim spotkaniu były widoczne tzw. „ciężkie nogi”, które pokazały szereg niedociągnięć na wypoczętym przeciwniku. Zagraliśmy dobre spotkanie na zmęczeniu, których pozytywne efekty powinny być widoczne na kolejnym sparingu miedzy drużynami 31.07. Trener testuje nowych zawodników, którzy muszą pokazać, że są potrzebni tej drużynie tworząc stabilne ustawienie i pracę na boisku.

Na dzień dzisiejszy martwi nas sytuacja z zawodnikami młodzieżowymi, którzy w związku z pracą sezonową nie podejmują treningów i sparingów a sezon rozgrywkowy tuż, tuż. Następny poważny dylemat mamy na pozycji bramkarza, który przez poważną kontuzję prawdopodobnie nie wystąpi w rozgrywkach. Drugi bramkarz też ze względów zawodowych nie jest do całkowitej dyspozycji, co pokazało ostatnie spotkanie sparingowe, w którym na bramce wspomagał nas niespełna 14 letni wychowanek Kacper Rychert, któremu chcieliśmy pogratulować bardzo dobrego występu, którego nie musi się wstydzić, ponieważ dorównywał najlepszym.

Patrząc na powyższe szukamy zainteresowanych grą w naszym klubie młodzieżowców do rywalizacji o miejsce w składzie oraz bramkarza, który powalczy z Ptaszkiem o 1 na bramce. Jeżeli ktoś jest chętny proszę kontaktować się z trenerem Dariuszem Wrońskim 793401078. ZAPRASZAMY DO NASZEJ DRUŻYNY