SENIORZY: Chrobry - Jantaria Pobłocie 0:0 (0:0)

Bezbramkowym remisem 0: 0 zakończył się mecz 9 kolejki Słupskiej A klasy, w którym Chrobry Charbrowo podejmował na własnym stadionie wymagający zespół Jantarii Pobłocie.

W przekroju całego spotkania to goście byli zespołem, który dyktował warunki gry na boisku i stwarzał groźniejsze sytuacje bramkowe. W grze obydwu zespołów brakowało przede wszystkim wykończenia akcji i przysłowiowego szczęścia. Na bardzo dobrym poziomie zagrali bramkarze, którzy wzorowo wywiązywali się z swoich obowiązków ratując niejednokrotnie swoje zespoły od przegranej. To, że nie brakowało walki na boisku sędzia zobrazował pokazanymi dla zawodników 2 czerwonymi i 8 żółtymi kartonikami. Gospodarze od 45 minuty grali w osłabieniu po czerwonej kartce Stefaniaka a w 78 minucie siły się wyrównały po drugiej żółtej kartce w szeregach drużyny przeciwnej.

Skład Chrobrego: Monczak - Wicki, Wroński D., Kiełtyka, Mielewczyk - Juniewicz (73’ Lodzinski Ł.), Stefaniak do 45’, Miasnikow (89’ Kukuł), Kalamaszek - Wiśniewski S. ( 37’ Szwabach), Krzyżanowski M. (65’ Piotrowski)