SENIORZY: Chrobry – Bytovia Bytów 1:1 (0:1)

Remisem 1: 1 zakończył się mecz 3 kolejki Słupskiej Klasy Okręgowej pomiędzy Chrobrym Charbrowo a drużyną Bytovi Bytów, która jako spadkowicz pokazała, że nie jest chłopcem do bicia i swoją nienaganna grą wywozi 1 punkt z trudnego terenu w Charbrowie.

Były możliwości, była determinacja, była walka, niestety zabrakło bramek. Bytovia na pewno cieszy się z wyjazdowego wyniku, który udokumentowali bramką strzelona z rzutu wolnego w lepszej pierwszej połowie meczu. W drugiej odsłonie lepiej zagrali gospodarze spychając gości do intensywniejszej obrony. W 58 minucie wyrównujemy spotkanie po rzucie rożnym wykonywanym przez Kalamaszka i bramce Wiśniewskiego. Mogliśmy podwyższyć wynik spotkania, ale celowniki aktywnego Pawlika oraz Janiszka były w tym dniu za bardzo rozregulowane generując duże problemy trafienia do bramki przeciwnika. Gratulujemy drużynie pierwszych punktów w tym sezonie i trzymamy kciuki na kolejne spotkania.