SENIORZY: Chrobry- Anioły II Garczegorze 1:0 (0:0)

W minioną sobotę odbyła się ostatnia kolejka Słupskiej A Klasy, w której Chrobry Charbrowo, pokonał na własnym stadionie Anioły II Garczegorze 1:0.

Przewaga na boisku od początkowych minut należała do gospodarzy, którzy sukcesywnie spychali rywala do własnej obrony. Goście sporadycznie przekraczali połowę boiska próbując gry z kontry, która nie dawała żadnych efektów bramkowych. Szczerze mówiąc tylko bezradność naszych napastników oraz doskonały występ golkipera gości trzymał wynik zerowy aż do 70 minuty. Wtedy to ewidentnie w polu karnym, obrońca gości przy dośrodkowaniu Wiśniewskiego dotyka piłki ręką. Do jedenastki podszedł Damian Gołabowicz dając zasłużone prowadzenie miejscowym. Do końca nie wpadły już żadne bramki, choć nie brakowało sytuacji, których nie wykorzystaliśmy.

Po spotkaniu meczowym delegat Pomorskiego Związku Piłki Nożnej wręczył zespołowi gospodarzy Puchar i pogratulował awansu do Słupskiej Klasy Okręgowej. Na koniec wszyscy zawodnicy spotkania oraz kibice cieszyli się z awansu przy małym poczęstunku przy grillu.

Oficjalne zakończenie i podsumowanie sezonu połączone awansem do SKO odbędzie się 15.06.2018 o godz. 20.00 w Restauracji Słowińska w Wicku. Zabawa zorganizowana jest dla wszystkich działaczy klubowych, zawodników oraz ich żon, dziewczyn czy koleżanek.

Każdy były zawodnik, który w przeszłości reprezentował barwy Klubu i ma ochotę świętować z nami proszony jest o kontakt do J. Wiśniewskiego, ponieważ ze względu na ograniczenia finansowe wiąże się to z dodatkowymi kosztami. SERDECZNIE ZAPRASZAMY