Punkty zostały u Lidera.

W minione niedzielne popołudnie zawodnicy Chrobrego Charbrowo gościnnie zawitali do Objazdy notując słaby występ a tym samym drugą przegraną w tym sezonie przegrywając z Wybrzeżem 1:5.

Porażka z Wybrzeżem przesunęła drużynę Chrobrego Charbrowo na 5 pozycję w ligowej tabeli. Aktualny lider rozgrywek okazał się zbyt mocnym przeciwnikiem dla zawodników Chrobrego Charbrowo, ale nie nieosiągalnym. Swoją bezradność pokazaliśmy w stałych fragmentach gry, po których padły cztery bramki w tym spotkaniu.

Do 35 minuty mecz był bardzo wyrównany. Każda ze stron szukała recepty jak rozgryźć przeciwnika i wyjść na prowadzenie. W 37 minucie udaje się to gospodarzom, którzy nie mogli dotychczas wstrzelić się w bramkę gości, których ratowała poprzeczka i słupek. Drugą bramkę oglądaliśmy w doliczonym czasie gry pozwalając miejscowym na swobodne rozpoczęcie drugiej połowy.

Po przerwie niewiele się zmieniło, ale uwidaczniała się coraz większa przewaga miejscowych, którzy nie musieli gonić za wynikiem rozgrywając rozważne spotkanie. W 53 minucie obrywamy trzecią bramkę a 10 minut później Rzepka niefortunnie fauluje przeciwnika w polu karnym, po którym przegrywamy już 4 do 0. Wszyscy doskonale wiedza, że po takiej przewadze bramkowej ciężko jest się podnieść a przeciwnik spokojnie czekając na błędy gości wykorzystywał to, co się należało. W 73 minucie gospodarze dobijają przeciwnika strzelając piątego gola. Dla osłody trzy minuty później odpowiadamy bramką honorową autorstwa Janiszka P., który wykorzystuje dokładne podanie od Mielewczyka A. Od 85 minuty charbrowianie grali w dziesięcio osobowym składzie po kontuzji Wiśniewskiego S.

Na koniec należałoby wspomnieć, że gdzieś ucieka nam tak zwana mobilizacja i zaangażowanie na mecze z zespołami z wyższej półki. Trener liczył, że na tym spotkaniu nie trzeba będzie martwić się o skład. Okazało się to bardzo mylne, bo przed samym wyjazdem nie potrafimy zebrać jedenastki i wszyscy nieobecni szukają wtedy wymówki. Jest to bardzo przykre i nie do końca zrozumiałe i daje dużo do myślenia trenerowi w dalszych spotkaniach.

SENIORZY: Wybrzeże Objazda-Chrobry 5:1 (2:0)

Skład Chrobrego: Czaja – Rzepka (78’ Wiśniewski J.), Mielewczyk P., Kiełtyka, Kachelski, - Janiszek P., Wiśniewski S., Kalamaszek, Mallek (68’ Majtacz) - Krzyżanowski M., Mielewczyk A.

Bramka: Janiszek P. - 75’