Obfity weekend drużyn młodzieżowych Chrobrego.

W miniony weekend Juniorzy Chrobrego Charbrowo nie dali żadnych szans swoim przeciwnikom wygrywając wszystkie spotkania w swoich grupach ligowych. Zespół Juniorów B znokautował na własnym terenie drużynę Wybrzeża Objazdy wygrywając 8:0. Natomiast Juniorzy D zasłużenie ograli zespół z Bobrownik zwyciężając 5:1.

JUNIOR B: Chrobry-Wybrzeże Objazda 8:0 (3:0)

Bardzo dobry mecz w wykonaniu miejscowych. Od bramkarza po każdą formacje wszystko przebiegało na wysokim poziomie. Przeciwnik nie miał pomysłu na dobrze zgrany zespół gospodarzy. Można było zauważyć duży potencjał drużyny, która jeszcze wszystkiego nie pokazała. Gratulujemy wyniku i życzymy powodzenia w kolejnych spotkaniach.

Skład Chrobrego: Cieszkowski – Berliński, Tymiec D., Kruszyński, Ślusarek - Gaffke, Ostapowicz, Szymichowski (41’ Gabrukiewicz), Wieczorek – Tymiec K. Polewik (50’ Góra)

Bramki: Wieczorek x2, Gaffke, Tymiec K., Polewik, Ostapowicz, Gabrukiewicz, Kruszyński.

JUNIOR D: Chrobry - Polonez Bobrowniki 5:1 (3:1)

Chłopaki początkowo źle weszli w mecz, ponieważ w 4 minucie spotkania nieoczekiwanie obrywają bramkę. Później było już tylko lepiej i przewaga gospodarzy uwidaczniała się z minuty na minutę. Bohaterem meczu oczywiście został zespół, ale na szczególne wyróżnienie zasługuje kapitan zespołu Tomasz Godula, który pięciokrotnie pokonał bramkarza gości. Gratulacje.

Skład Chrobrego: Pawłowski – Kruzel, Godula, Szydlik, Czypryniak, Renk, Syldatk, Stasiak, Rychert.

Na zmiany hokejowe wchodzili: Jesiołowska, Neumiller, Zenker,

Bramki: Godula x 5.