JUNIOR C: Chrobry - Anioły Garczegorze 2:0 (2:0)

W inauguracyjnym meczu rundy jesiennej sezonu 2017/18 podopieczni trenera Dariusza Wrońskiego ograli na własnym stadionie zespół Aniołów Garczegorze zwyciężając 2:0.

Bardzo dobre spotkanie w wykonaniu miejscowych, którzy swoją ambicją i zaangażowaniem dominowali w większości spotkania. Jedyny minus, jaki zanotowaliśmy w tym dniu to zbyt uboga ławka rezerwowa, bo tylko jeden zawodnik. Nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło i okazało się, że ten jedyny rezerwowy Kacper Pawłowski, na co dzień grający na pozycji bramkarza okazał się egzekutorem naszych przeciwników strzelając dwie doskonałe bramki po asystach Jakuba Szydlika oraz Dawida Renka. W 12 minucie meczu boisko musiał opuścić nasz główny rozgrywający Tomasz Godula, który doznał poważnej kontuzji stopy. Miejmy nadzieje, że się przez najbliższy tydzień się wykuruje, czego sobie i jemu życzymy. Gratulujemy wszystkim pozostałym chłopakom, którzy swoją postawą pracują na coraz lepszą grę. To dzięki całemu zespołowi walce i dobrze rozgrywanych akcjach każda strzelona bramka daje dużą satysfakcję. Życzymy powodzenia w najbliższym wyjazdowym meczu z Szansą Siemianice.

SKŁAD CHROBREGO