SENIORZY: Chrobry - Zawisza Borzytuchom 2:1 (1:1)

W 14 kolejce Słupskiej Klasy Okręgowej i zarazem ostatniej na własnym terenie zespół seniorów Chrobrego Charbrowo pokonał zespół Zawiszy Borzytuchom wygrywając 2:1. Gola na wagę zwycięstwa strzelił w 90 minucie meczu wracający po poważnej kontuzji kolana Dominik Stencel.

Początek jak i cała pierwsza połowa bardzo wyrównana. Gospodarze jak i przeciwnicy posiadali doskonałe sytuacje bramkowe, z których mogły paść bramki. Miejscowi przejęli prowadzenie w 27 minucie po precyzyjnym uderzeniu Berlińskiego, który otrzymał podanie od Krzyżanowskiego. Niestety po tej sytuacji Krzyżanowski musiał opuścić boisko doznając poważnej kontuzji uda w starciu z przeciwnikiem. Po dwóch wymuszonych zmianach w naszym zespole nie zwalnialiśmy tępa i 41 minucie meczu po dośrodkowaniu Kiełtyki i uderzeniu Butowskiego bramkarz ratuje gości o d utraty kolejnego gola. Gdy wydawało się, że do przerwy wynik już się nie zmieni to w 45 minucie meczu Kiełtyka wpada w poślizg umożliwiając przeciwnikowi odejście na dogodną pozycje i oddanie potężnego strzału za 16 metrów, które po koźle sprawiło poważne problemy Mayerowi, kozłując tuż przed jego rękami. Wynik 1: 1 do szatni i niestety gramy od nowa.

W drugiej odsłonie boisko również musiał opuścić Kalamaszek, który po chorobie nie był w stanie kontynuować spotkania. Trwała ostra wymiana, w której przeciwnik dysponował lepszą wytrzymałością biegową, co z minuty na minutę było coraz bardziej widoczne. Goście naciskając na miejscowych zapomnieli o obronie, co bezlitośnie wykorzystali miejscowi strzelając w 90 minucie meczu gola autorstwa pozostawionego bez krycia Stencla, który strzałem z głowy wykorzystał doskonałe podanie Pawlika dając miejscowym bardzo ważne 3 punkty. Gratulujemy wygranej i życzymy kolejnych sukcesów.