Zakończenie sezon piłkarskiego 2016/17 Juniorów Chrobrego

W piątek 23 czerwca 2017r. na stadionie Klubu Sportowego „Chrobry” Charbrowo odbyło się zakończenie i podsumowanie sezonu piłkarskiego 2016/17 grup młodzieżowych naszego klubu połączone małym poczęstunkiem oraz kiełbaską z grilla.

Uroczystość rozpoczął przemówieniem Prezes Klubu Chrobrego Charbrowo Jacek Wiśniewski, który podziękował wszystkim zawodnikom, trenerom, działaczom oraz osobom zaangażowanym w rozwój oraz funkcjonowanie klubu.

Kolejnym punktem uroczystości było podsumowanie sezonu prowadzone przez trenera Juniorów D Jacka Wiśniewskiego, trenera Juniorów B Dariusza Wrońskiego oraz trenera Juniorów E Mirosława Wrońskiego.

Ostatecznie Juniorzy B zajęli 8 miejsce z dorobkiem 19 punktów. Zespół mógł pokazać dużo więcej, ale nie potrafił sobie poradzić ze stabilnością. Straty punktowe były spowodowane przede wszystkim słabym zaangażowaniem na kluczowych spotkaniach ligowych oraz niezadowalającą frekwencją na treningach. Nie jest tajemnicą, że rezygnacja z tej grupy była spowodowana wyżej wymienionymi powodami, które miały kluczowe znaczenie.

Juniorzy D wypadli najlepiej ze wszystkich naszych zespołów młodzieżowych. Zajęli wysokie drugie miejsce w tabeli z dorobkiem 33 punktów. Grupa bardzo dobrze zorganizowana, która swoją ambicja oraz zaangażowaniem może spokojnie walczyć o każde trofea. Dobrą nowiną jest to że nie wskakują jak dotychczas do Juniora B tylko wchodzą do kolejnej grupy Juniora C z którą z pewnością lepiej sobie poradzą.

Juniorzy E w tym sezonie uplasowali się na przedostatniej pozycji w tabeli z dorobkiem 22 punktów. Jak zawsze wymagania dla tej grupy są ukierunkowane przede wszystkim na zabawę z piłką i ogranie się z zespołem. Przy takim zaangażowaniu jak dotychczas może być tylko lepiej. Powodzenia

Wszystkie statystyki, sprawozdania oraz wyniki minionego sezonu wszystkich naszych drużyn dostępne są w menu głównym strony internetowej.

Na sezon 2017/18 Klub Sportowy Chrobry Charbrowo zgłosił trzy drużyny młodzieżowe tj.

Junior C (03-04) - trener Dariusz Wroński

Junior D (05-06) - trener Jacek Wiśniewski

Junior E (07-08) - trener Mirosław Wroński

Planowany start juniorów na początku sierpnia. Szczegółowy plan ukaże się niedługo na naszej stronie.

W trakcie części oficjalnej podsumowano osiągnięcia i nagrodzono wyróżniających się zawodników:

JUNIORZY B:

Najlepszym zawodnikiem został - Karol Ślusarek

Najlepszym strzelcem został - Tomasz Godula - strzelec 10 bramek.

Najlepszym bramkarzem został - Grzegorz Cieszkowski

Wyróżnienie otrzymał - Paweł Gabrukiewicz oraz Krystian Kruszyński

JUNIORZY D:

Najlepszym zawodnikiem został - Wojciech Kropidłowski

Najlepszym strzelcem został - Jakub Szydlik - strzelec 17 bramek.

Najlepszym bramkarzem został - Kacper Rychert

JUNIORZY E:

Najlepszym zawodnikiem został – Remigiusz Wroński

Najlepszym strzelcem został – Karol Leżański - strzelec 6 bramek.

Najlepszym bramkarzem został – Patryk Łyźniak

Wyróżnienie za najlepszego zawodnika defensywnego otrzymał – Piotr Rakoczy

Dziękujemy wszystkim zaproszonym gościom za przybycie i wspólną zabawę.