Zakończenie rozgrywek juniorów Chrobrego Charbrowo

W miniony weekend Juniorzy B, D oraz E zakończyli sezon rozgrywkowy 2015-16. Juniorzy B w ostatnim spotkaniu ulegli na własnym stadionie Sparcie Sycewice 1:3. Młodsza grupa Junior D dzień później podejmowała lidera swojej grupy Gryf Słupsk, któremu również nie urwała punktu ostatecznie przegrywając 0:1. Natomiast najmłodsi wychowankowie Chrobrego po 18 meczach turniejowych zdobyli 10 punktów zajmując 4 miejsce w grupowej tabeli.

JUNIOR B: Chrobry-Sparta Sycewice 1:3 (0:2)

Prawdziwą huśtawkę nastrojów zgotowali nam juniorzy B, którzy walczyli o trzecie miejsce w tabeli Słupskiej Klasy Juniorów B gr I. Nasz ostatni przeciwnik Sparta Sycewice posiadał taką samą liczbę punktów, co nasz zespół, więc aby wskoczyć na pudło charbrowianie musieli to spotkanie wygrać. Presja tego meczu lekko sparaliżowała naszych zawodników, którzy kiesko w niego weszli obrywając w pierwszych 10 minutach 2 szybkie bramki, które lekko przytłoczyły zespół. Z upływem kolejnych minut gra zaczęła się wyrównywać, ale bramek już nie zobaczyliśmy.

Na drugą część nasi zawodnicy, wyszli w bojowych nastrojach, więcej grali piłką i w końcu zaczęli stwarzać groźne sytuacje pod bramką rywali. W 51 minucie po dośrodkowaniu Berlińskiego Gabrukiewicz strzela bramkę kontaktową. Złapaliśmy wiatr w żagle i lekko przycisnęliśmy rywala. Niestety 10 minut później Spartanie wykonując szybką kontrę znowu doprowadzają do dwubramkowej przewagi, która ponownie pozwala im na swobodne prowadzenie gry. Gospodarze próbowali naciskać, ale uwidaczniało się duże zmęczenie na dobrze przygotowanych kondycyjnie gościach, którzy dysponowali dużo lepszą siłą rażenia na bramkę, z której ratował nas wielokrotnie Cieszkowski albo słupek z poprzeczką na zmianę. W końcowych minutach gry niektórzy zawodnicy nie wytrzymali presji gry zmieniając dyscyplinę z piłki nożnej na karate, co nie powinno w ogóle mieć miejsca, ale niestety się wydarzyło. Nie pochwalamy takiego działania, co zostało surowo skrytykowane przez trenerów oraz sędziego, który wymierzył najniższy wymiar kary dla ukaranego oraz osób, którym zwyczajnie się upiekło. Życzymy wszystkim zdrowej rywalizacji i gratulujemy przeciwnikowi trzeciego miejsca.

Skład Chrobrego: Cieszkowski - Wieczorek, Tymiec D., Kruszyński (63’ Polewik), Ślusarek – Szymichowski, Smurzyński (41’ Berliński), Gaffke, Gabrukiewicz - Tymiec K.

Bramka: Gabrukiewicz

JUNIOR D: Chrobry – Gryf Słupsk 0:1 (0:1)

Chłopaki początkowo źle weszli w mecz, ponieważ w 6 minucie spotkania nieoczekiwanie obrywają bramkę. Później było już tylko lepiej i miejscami uwidaczniała się przewaga gospodarzy. Niestety walczyliśmy ambitnie, ale nie potrafiliśmy umieścić piłki w bramce przeciwnika, który zapieczętował swoje zwycięstwo pewnie kończąc rozgrywki na pierwszym miejscu. Gratulacje

Skład Chrobrego: Pawłowski – Kruzel, Godula, Szydlik, Kubis, Czypryniak, Renk, Syldatk, Rychert.

Na zmiany hokejowe wchodzili: Stasiak, Neumiller, Zenker,