Wyniki zespołów Chrobrego.

W miniony weekend seniorzy Chrobrego Charbrowo zanotowali trzecią porażkę z rzędu przegrywając w Szczypkowicach 4: 1 z miejscowym Sokołem. Juniorzy B w znakomitym stylu ograli na wyjeździe młodzieżówkę Diamentu Trzebielino wygrywając 5:2. Juniorzy D przenieśli swoje spotkanie na najbliższy czwartek gdzie powalczą o fotel wicelidera swojej grupy.

SENIORZY: Sokół Szczypkowice - Chrobry 4:1 (3:0)

Już nie pierwszy raz mamy problemy ze zdobyciem punktów na stadionie w Szczypkowicach. Chodzi to za naszym zespołem już od dwóch lat. Najdziwniejsze w tym wszystkim jest to, że patrząc na wynik spotkania można wywnioskować, że mieliśmy tam niewiele do powiedzenia. Wielu obserwatorów tego spotkania było zaskoczona wynikiem, który zakończył zawody. Wszyscy jednoznacznie potwierdzali, że Chrobry dominował na boisku szczególnie w środkowej strefie boiska, natomiast nie potrafił upilnować aktywnych w tym spotkaniu braci Stenka, którzy bezlitośnie wykorzystywali błędy w defensywie chrobrego.

Spotkanie było bardzo ciekawe z racji szybko strzelonych bramek, co dodatkowo napędzało i motywowało każdą z drużyn do ostrej walki na boisku. Gospodarze bardzo szybko ustawili wynik spotkania na swoja korzyść strzelając w 6 i 8 minucie bramki. Charbrowianie próbowali gonić wyniku konstruując kilka dogodnych sytuacji, z których powinny paść bramki, ale bramka miejscowych była dla nich niedostępna albo zaczarowana. Dodatkowo w końcówce pierwszej połowy ponownie dopuszczamy do nieporozumienia w defensywie i obrywany trzecią bramkę do szatni.

W drugiej połowie niewiele się zmieniło. Przeciwnik kopał piłkę na aktywnego Stenkę, który robił zagrożenie pod naszą bramką. Natomiast Goście próbowali atakiem pozycyjnym przedrżeć się przez obrońców gospodarzy, którzy dzielnie i wytrwale bronili swojej twierdzy. W 77 minucie zdobywamy pierwsza bramkę po strzale Janiszka napędzając zespół do dalszej walki. Niestety kompletny brak koncentracji spowodował, że po minucie gry gospodarze strzelają swoją czwartą bramkę w tym spotkaniu ustalając wynik całego meczu.

Skład Chrobrego: Ptaszek - Szwabach, Miedzielec, Mielewczyk, Żmudzki - Kwidziński (57’ Juniewicz), Kalamaszek, Wiśniewski, Pawlik Sz., Hinca – Janiszek

Bramka: Janiszek

JUNIOR B: Diament Trzebielino - Chrobry 2:5 (0:2)

Kolejne zasłużone zwycięstwo zanotowali Juniorzy B Chrobrego Charbrowo wygrywając na wyjeździe z miejscowym Diamentem Trzebielino 5: 2 prowadząc również do przerwy 2:0.

Zasłużonego hat-tricka zanotował bardzo aktywny Godula, który może to spotkanie zaliczyć do najlepszych w sezonie. Mecz wygrała cała drużyna, ale nie obyłoby się to bez zawodników, którzy mieli znaczący wpływ na całokształt tego spotkania. Na szczególną pochwałę oprócz w/w zasługuje nieobliczalny Gabrukiewicz, twardo grający Ślusarek i Kruszyński i nie do końca pewny swoich umiejętności Pietkun. Pierwszą bramkę zobaczyliśmy w 3 minucie gry po bramce Goduli, który bezbłędnie wykorzystał dogranie Gabrukiewicza. W 22 minucie poważnej kontuzji doznaje Miedziński, który opuszcza boisko zmuszając trenera na cofniecie Szymichowskiego do obrony. W 27 minucie meczu Szymichowski po rajdzie z linii obrony wkręca całą defensywę gospodarzy ostatecznie dogrywając piłkę do Goduli i notujemy drugie trafienie.

Po zmianie stron miejscowi grali z wiatrem lekko naciskając na gości. W 48 minucie naszą niepewność wykorzystują gospodarze strzelając swoją pierwszą bramkę. Nie minęło pięć minut i po składnej dwójkowej akcji Kruszyńskiego i Gabrukiewicza ten pierwszy strzela kolejną bramkę. W 68 minucie Gabrukiewicz ponownie asystuje Goduli i mamy 4 trafienie. W 72 minucie Gabrukiewicz daje indywidualny popis ośmieszając cała drużynę i bramkarza miejscowych. W 75 brak koncentracji i komunikacji w obronie gospodarzy powoduje stratę drugiej bramki. Dziękujemy wszystkim obecnym za zaangażowanie i walkę do ostatniego gwizdka.

Skład Chrobrego: Cieszkowski – Miedziński (22’ Pawłowski), Kruszyński, Syldatk, Ślusarek - Pietkun, Malicki, Polewik, Gabrukiewicz, Godula – Szymichowski.

Bramka: Godula x3, Gabrukiewicz.