Wyniki spotkań ligowych drużyn Chrobrego.

W miniony weekend drużyny Chrobrego Charbrowo kończyły swoje spotkania meczowe rozmaitymi wynikami. Grupa seniorska w osłabionym jedenastoosobowym składzie zremisowała 4:4 z gospodarzem spotkania Błękitnymi Główczyce. Kompletem punktów dla Charbrowa zakończył się miecz Juniorów B, którzy ograli na wyjeździe zespół Maleczkowa wygrywając 3:2. Nie powiodło się naszym młodszym kolegom Juniora D, którzy walczyli o fotel wicelidera swojej grupy ostatecznie przegrywając z GTS Czarna Dąbrówka 0:7. Ostatni turniej w rundzie jesiennej rozegrali Juniorzy E wygrywając jedno spotkanie z Jantaria Pobłocie 1: 0 oraz przegrywając pozostałe trzy z Lwem Lębork 0: 2, LKS Łebunia 1: 3 i KS Potęgowo 0: 6 kończąc rozgrywki na 4 miejscu w tabeli.

SENIORZY: Błekitni Główczyce – Chrobry 4:4 (2:1)

W drużynie jak zwykle coś musiało zaszwankować. Tym razem ponownie dał o sobie znać niezrozumiały dla niektórych brak zaangażowania. Spotkanie rozgrywamy praktycznie, w 10 ponieważ 11 Juniewicz borykał się całe spotkanie z kontuzją. Trener po raz kolejny zabezpiecza skład grając całe spotkanie. Na dodatek radzimy sobie całkiem nieźle przejmując w 65 minucie meczu prowadzenie. Niestety w 81 minucie przeciwnik oddał strzał nie do obrony doprowadzając do wyrównania. Ponownie zadajemy sobie pytanie, co by było gdyby byli nieobecni. Szkoda przede wszystkim tych, którzy walczą na boisku o każdy skrawek boiska i cały czas zależy im na wynikach i dobrej grze zespołu. Niestety niektóre nieuzasadnione nieobecności nie budują pozytywnych reakcji w zespole, ponieważ na 30 zarejestrowanych zawodników po raz kolejny nie potrafimy się zmobilizować. Warto zadać sobie w tym momencie pytanie czy gram dla zespołu i przyjemności czy tylko dla przyjemności. Jeżeli tego nie połączymy to niestety zespołu nie zbudujemy.

Skład: Ptaszek - Podolak, Mielewczyk, Miedzielec, Kachelski - Wiśniewski S., Wiśniewski J., Pawlik Sz., Kalamaszek, Gołąbowicz - Juniewicz

Bramki: Wiśniewski S. x2, Kachelski, Podolak.

JUNIOR B: Płomień Malczkowo - Chrobry 2:3 (1:1)

Gra bardzo szarpana. Brak koncentracji i zbytnia pewność siebie pogubiła przyjezdnych, którzy grali bardzo indywidualnie z przekonaniem, że łatwo i na stojąco wygramy ten mecz. Niestety za każdym razem musieliśmy gonić wynik, co powodowało dużo niepotrzebnej nerwowości. Choć przeważaliśmy w tym spotkaniu to brakowało nam przede wszystkim zaangażowania oraz woli walki u niektórych zawodników. Bramki straciliśmy w prosty sposób. Pierwszą obrywamy z rzutu karnego po przypadkowej ręce Malickiego w polu karnym. Druga spowodowana była brakiem asekuracji po indywidualnej akcji przeciwnika, który zatańczył z nasza obroną. Na szczęście w końcowych minutach pierwszej połowy doprowadzamy do wyrównania po doskonałym strzale z 20 metrów Kruszyńskiego. Drugą połowę zaczęliśmy lepiej, ale w dalszym ciągu nie stosowaliśmy się do założeń trenera. Zmiana środkowego obrońcy oraz wysuniętego napastnika odmieniła grę na lepsze. W 60 minucie doprowadzamy do wyrównania po wzorowo wykonanej 11 przez Kruszyńskiego. Ruszyliśmy z kopyta i próbowaliśmy dobić przeciwnika. Dwie doskonałe sytuacje wybrania bramkarz gospodarzy ratując miejscowych od utraty gola. Co nie udało się wcześniej udało się w 70 minucie po precyzyjnym strzale Gabrukiewicza, który wykorzystuje dokładne zagranie Kruszyńskiego. Gratulacje dla całego zespołu za to, że potrafili się pozbierać i wygrać to spotkanie, które nie do końca było najłatwiejsze jak wcześniej zakładaliśmy.

Skład: Cieszkowski – Miedziński, Malicki (58’ Śmiechowski), Ronszkowski, Ślusarek - Godula (72’ Polewik), Kruszyński, Szymichowski, Konczalski (79’ Renk), Gabrukiewicz - Wieczorek

Bramki: Kruszyński x2, Gabrukiewicz

JUNIOR D: Czarna Dąbrówka - Chrobry 7:0 (5:0)

Skład: Neumiller –Szydlik, Bonczyszyn, Krzyżanowski Krystian, Rychert, Suchodolski, Wiśniewski P., Jesiołowska, Stencel,

Na zmiany hokejowe wchodzili: Lejk, Krzyżanowski Kacper, Kropidłowski, Latosiński, Penk, Zenker.

JUNIOR E: Turniej w Wicku

Skład: Kadubiec – Gołąbowicz, Niedzwiedzki, Nowak, Popławski, Wroński Tymoteusz, Wroński R., Łagód, Leżański, Pietrosiuk, Wroński Tomasz, Zawadzki.