Wyniki meczowe juniorów Chrobrego

W weekendowych spotkaniach ligowych juniorzy Chrobrego Charbrowo rozegrali kolejne mecze ligowe. W sobotę Juniorzy B podejmowali na własnym boisku zespół SSPN Malczkowo remisując 0:0. W niedzielne południe Juniorzy D stawili się czoła wiceliderowi swojej grupy Gryfowi Słupsk, od której otrzymali niezła lekcję gry obrywając 0: 7, tym samym kończąc rundę jesienną na znakomitym 3 miejscu w tabeli.

JUNIORZY B: Chrobry – SSPN Malczkowo 0:0

Początek spotkania to wzajemne badanie umiejętności przeciwnika. Wprawdzie gospodarze w drugiej minucie meczu strzelili bramkę to nie została ona zaliczona, ponieważ sędzia dopatrzył się spalonego. Remis w tym meczy przyjezdni mogą zawdzięczyć przede wszystkim swojemu bramkarzowi, który staną na wysokości zadania wybraniając niemożliwe do obrony sytuacje. W przekroju całego meczu goście poważnie zagrozili bramce Chrobrego dwa razy. Najgroźniejsza była po strzale naszego obrońcy Kruszyńskiego, który przy wybijaniu piłki nieźle rozciągną naszego Cieszkowskiego przypadkowo kierując piłkę do własnej bramki. Miejscowi posiadali trochę więcej sytuacji, które w większości przechwytywał niesamowity golkiper gości. Swoich stu procentowych sytuacji sam na sam z bramkarzem nie wykorzystali Tymiec x2, Ostapowicz oraz Gabrukiewicz.

Skład Chrobrego: Cieszkowski – Tymiec D., Kukuł, Kruszyński, Ślusarek – Berliński, Gabrukiewicz, Ostapowicz (60’ Szymichowski), Gaffke, Smurzyński (78’ Polewik) – Tymiec K. (66’ Wieczorek)

JUNIORZY D: Gryf Słupsk-Chrobry 7:0 (5:0)

Skład Chrobrego: Pawłowski - Kruzel, Rychert, Czupryniak, Stasiak, Syldatk, Renk, Szydlik, Godula,

Na zmiany hokejowe wchodzili: Neumiler, Krzyżanowski K., Zenker.