Wyniki juniorów Chrobrego

W niedzielne popołudnie młodzieżowe drużyny Chrobrego rozgrywali swoje mecze na stadionie w Charbrowie. Juniorzy B po zaciętej walce oraz wielu niewykorzystanych sytuacjach bramkowych zasłużenie pokonali 2 do 1 drużynę Stali Jezierzyce. Natomiast Juniorzy D podejmowali Orliki Jezierzyce, z którymi nie było łatwej przeprawy, ponieważ stawką było trzecie miejsce w ligowej tabeli. Charbrowianie przebudzili się dopiero w drugiej połowie pokonując rywala 3: 2, tworząc ciekawe widowisko do ostatniego gwizdka.

JUNIOR B: Chrobry - Stal Jezierzyce 2:1 (1:0)

Skład Chrobrego: Cieszkowski - Berliński, Góra, Kruszyński, Ślusarek - Gaffke, Ostapowicz, Szymichowski (65’ Polewik), Wieczorek - Tymiec K. Kukuł.

Bramki: Wieczorek, Kukuł.

JUNIOR D: Chrobry - Stal Jezierzyce 3:2 (0:0)

Skład Chrobrego: Pawłowski - Kruzel, Kubis, Godula, Szydlik, Neumiller, Czypryniak, Renk, Rychert.

Na zmiany hokejowe wchodził: Zenker, Jesiołowska

Bramki: Godula, Czupryniak, Godula.