Sportowe badania lekarskie dla zawodników Chrobrego Charbrowo

Dnia 11.04.2017 r. (środa) o godz. 16.00 organizowane będą dla zawodników Chrobrego Charbrowo, którzy nie ukończyli 17 roku życia obowiązkowe badania lekarskie uprawniające do gry w piłkę nożną. Zawodnicy, którzy nie przystąpią do badań lekarskich nie mogą uczestniczyć w treningach i meczach a dalsze kontynuowanie szkolenia w klubie wiąże się z wykonaniem w/w badania przez rodziców na własna rękę w poradni sportowej.

Zawodnicy, którzy mieli przeprowadzone badanie lekarskie w dniu 16.08.2017 i 30.08.2017 nie musza mieć skierowania, przychodzą na badania tylko z dokumentem tożsamości

NATOMIAST NOWI ZAWODNICY ZOBOWIĄZANI SĄ:

Na badanie lekarskie należy przynieść:

- skierowanie od lekarza pierwszego kontaktu do lekarza medycyny sportowej

Dodatkowo u lekarza rodzinnego należy wykonać badanie krwi, moczu oraz EKG i dostarczyć wyniki wraz z w/w skierowaniem.

Do skierowania i wyników dołączamy wypełniony i podpisany przez rodziców FORMULARZ BADANIA

W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt (tel. 793401078).