Sportowe badania lekarskie

Dnia 16.08.2017 r. (środa) o godz. 16.00 w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Wicku organizowane będą dla zawodników Chrobrego Charbrowo, którzy nie ukończyli 17 roku życia obowiązkowe badania lekarskie uprawniające do gry w piłkę nożną. Zawodnicy, którzy nie przystąpią do badań lekarskich nie mogą uczestniczyć w treningach i meczach a dalsze kontynuowanie szkolenia w klubie wiąże się z wykonaniem w/w badania przez rodziców na własna rękę w poradni sportowej.

- Najważniejszą sprawą jest jak najszybsze dostarczenie skierowania od lekarza pierwszego kontaktu do lekarza medycyny sportowej.

Dodatkowo należy przed pobraniem skierowania wykonać u lekarza pierwszego kontaktu badania krwi i moczu.

Trenerzy poszczególnych grup młodzieżowych będą oczekiwać na skierowania i wyniki do 14.08.2017 na stadionie sportowym w Charbrowie w czasie swoich zajęć treningowych.

Proszę nie zwlekać z dostarczaniem skierowań na ostatnią chwilę. W razie pytań proszę o kontakt pod nr tel. 793401078. Dziękuję.

.