SENIORZY: Stegna Parchowo - Chrobry 1:4 (0:4)

Kolejne pewne zwycięstwo zanotowali podopieczni Jacka Wiśniewskiego wygrywając w Parchowie z miejscową Stegną 4:1.

Goście po znaczącej przewadze i dominacji na boisku udokumentowali to bramką strzeloną w 32 minucie przez Janiszka. Kulminacja i rozstrzygnięcie całego wyniku spotkania nastąpiło w końcowych 5 minutach meczu pierwszej połowy po bezradnych interwencjach obrońców gospodarzy oraz wzorowych dwóch bramkach Janiszka oraz Żmudzkiego, którym asystował nieobliczalny majstersztyk Mariusz Kalamaszek.

W drugiej połowie zagraliśmy jeszcze lepiej, ale przy wielu korzystnych sytuacjach pod bramką gospodarza nie zdołaliśmy zdobyć żadnej bramki. Przeciwnik natomiast w 69 minucie meczu wykorzystał jedną z niewielu sytuacji strzelając honorowego gola dla miejscowych kibiców. Dziękujemy za uwiecznienie trzech bramek z tego spotkania naszym wiernym kibicom Zbyszkowi oraz Danielowi. Pozdrawiamy i cieszymy się z takiej współpracy.