SENIORZY: Sokół Szczypkowice - Chrobry 2:3 ( 1:1)

W minioną niedzielę seniorzy Chrobrego Charbrowo odnieśli kolejne zasłużone zwycięstwo wygrywając na wyjeździe z miejscowym Sokołem Szczypkowice 3:2.

Od początku spotkania przewaga należała do gości, którzy przy zbyt małej skuteczności naszych napastników nie do końca pałali optymizmem. W 8 minucie meczu gospodarze przy biernej postawie naszych obrońców niespodziewanie przejęli prowadzenie. Do wyrównania doszło dopiero w 34 minucie po golu Stefaniaka, który wykorzystał doskonałe dośrodkowanie z rzutu rożnego Kalamaszka. Wynik 1: 1 w pełni nie satysfakcjonował gości, którzy powinni posiadać, co najmniej dwubramkowe prowadzenie po pierwszej połowie.

Drugą połowę zaczęliśmy bardzo dobrze zdobywając po 5 minutach gry bramkę autorstwa Kalamaszka, który przy wzorowo wykonanym rzucie wolnym daje nam prowadzenie. Dalsza gra to obustronna wymiana akcji, w których brakowało przede wszystkim precyzji i wykończenia. W 87 minucie dochodzi do spornego faulu, który zdaniem sędziego miał miejsce w polu karnym. Gospodarze po strzelonej jedenastce ruszyli do ataku licząc na wygraną. W 91 minucie meczu przeliczyli się nie doceniając remisu, ponieważ sędzia tym razem dopatrzył się faulu w polu karnym na Mielewczyku. Jedenastkę bezbłędnie wykorzystał Krzyżanowski strzelając trzecią bramkę dla Chrobrego. Wygrana i 3 punkty jak najbardziej należały się gościom, którzy umocnili swoja pozycję na 3 miejscu w tabeli. Gratulacje.

Po analizie video można gdybać czy karne odgwizdane w ostatnich 5 minutach gry należały się jednej jak i drugiej stronie. Myślę, że pozostawmy to sędziemu, który tak naprawdę do końca nie był pewny swoich interwencji.

Skład Chrobrego: Czaja – Wicki, Mielewczyk P., Kiełtyka, Stefaniak – Kwidziński, Krzyżanowski M., Wiśniewski S., Kalamaszek, Górski – Mielewczyk A.

Bramki: Stefaniak, Kalamaszek, Krzyżanowski M.