SENIORZY: Rowokół Smołdzino - Chrobry 4:3 (2:1)

W szóstej kolejce Słupskiej A Klasy zawodnicy Chrobrego Charbrowo przy bardzo stosownej grze nieszczęśliwie przegrywają z miejscowym Rowokołem Smołdzino 4:3.

Możemy to spotkanie zaliczyć do nieszczęśliwych, ponieważ z gry i walki na boisku ta przegrana nam się nie należała. Swoją bardzo słabą dyspozycję w tym spotkaniu zaprezentował nasz bramkarz Maciej Ptaszek, który był głównym sprawcą 2 rzutów karnych i pozostałych bramek. Nie sposób winić tylko jednego zawodnika, bo błędy zdarzały się jeszcze innym zawodnikom, od których dane zagrożenia były zapoczątkowane.

Początek spotkania gospodarze rozstrzygnęli na swoją korzyść po dwóch szkolnych błędach gości, którzy z końcem spotkania przejęli inicjatywę, co w końcowych minutach pierwszej połowy zaowocowało bramką strzeloną przez Wiśniewskiego.

W drugiej połowie rozkręcaliśmy się z minuty na minutę naciskając broniącego wyniku gospodarza. W 61 i 68 minucie zdobywamy dwie zasłużone bramki po golach Gołąbowicza i Wiśniewskiego. Wydawało się, że przejęliśmy kontrolę nad całym spotkaniem po dosłownie sześciu minutach gry obrywamy bramkę wyrównującą po jednej z niewielu kontr przeciwnika. W dalszym ciągu posiadamy wiele sytuacji strzeleckich, których nie możemy zamienić na bramki. Ta bezradność strzelecka szybko się zemściła, ponieważ w 90 minucie meczu nasz golkiper prezentuje miejscowym rzut karny dodatkowo osłabiając nasz zespół na kolejne spotkania po otrzymaniu czerwonej kartki. Można by było pomyśleć ze mamy już po meczu. Co ciekawe charbrowianie marnują jeszcze dwie stu procentowe sytuacje strzeleckie, które mogły całkowicie odmienić wynik spotkania. Niestety zabrakło przysłowiowego szczęścia, które tym razem sprzyjało gospodarzom.

Skład: Ptaszek – Miedzielec, Wicki (60’ Pawlik M.), Mielewczyk, Stefaniak – Czupryniak (46’ Szwabach), Wiśniewski S., Kalamaszek, Pawlik Sz., Górski – Gołąbowicz.

Bramka: Wiśniewski S. x2, Gołąbowicz